Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A korábbi szakításoknál mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korábbi szakításoknál mik segítettek nektek a továbblépésben?

Figyelt kérdés
Minden tanácsot szívesen fogadok, ami segít abban hogy ne ezen agyaljak nap mint nap.

2023. jún. 15. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

A Zyklon-B. De senkinek nem ajánlom.


Viszont amit igen, az a teljes önismeret, barátok-rokonok megkérdezése, és a bátorság!

2023. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magadra való koncentrálás, sport, hobbi, újra tanulás, új munkahely, szórakozás és ha kell, akkor sírd ki magad, esetleg pszichológus.
2023. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy klisés, de az idő. Emellett az nagyon sokat segített, mikor végre sikerült leállítani magam és nem olvastam vissza az üzeneteinket (nem muszáj törölnöd őket, de pl. messengeren lehet archiválni, így nem vesznek el, de nem is jelennek meg az üzeneteid között), nem néztem vissza a közös képeket meg amiket ő küldött korábban és persze nem néztem meg a profilját sehol. Nem 2 nap volt, mire sikerült minddel leállni, nem tudtam rögtön elengedni, de talán innentől tudtam végre elkezdeni szépen lassan továbblépni.

A másik tippem, hogy ne szomorkodj otthon egyedül és ne unatkozz, mert akkor szinte biztos, hogy ezen fogsz rágódni. Persze az elején meg kell gyászolni és teljesen oké, ha sírsz, ha még friss a dolog és fáj, de újra el kell kezdened élni az életedet. Ami felszabadult időd azáltal, hogy nem vele vagy, ne azzal töltsd, hogy hülyeségekkel kínzod magad. Csinálj programot a barátaiddal, keress új hobbit vagy csak folytasd a már meglévőt nagyobb energiabedobással. Foglald el magad és kevesebbet fogsz gondolni rá. De ne csináld megszállottan, az se jó, ha túlzásba esel és a szakítás feldolgozása helyett csak elnyomod az érzéseidet.

Kitartást és idővel tényleg jobb lesz.

2023. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél magaddal türelmes és koncentrálj a céljaidra
2023. jún. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Más pasik vagy az ex.

Volt olyan szakításom ami után a hídnak indultam el akkora sokk voot csak véletlen szembejött egy ismim elkezdtünk dumálni csavarogni, és vele aludhattam nem kellett hazamennem a plafont lesni, es azin kaptam magam hogy jé nevetni is tudok.


Ettől függetlenül azért otthon rendesen voltak olyan rémálmaim még hogy ordítva sírva ébredtem fel zokogtam.

Azt álmodtam hogy felébredtem és nálam van az ex es nem is vokt szakítás egyutt vqgyunk ebben a hitben voltam es kimentem pisilni. Ahogy álmomban kimentem a mosdóba akkor meg jött a gondolat hogy de nem lehet nálam mert szakítottunj lehet ezt álmodom hogy itt van. Megnézem visszamegyek a szobába ott van e.

És nem volt ott. Úgy mellbe vágott hogy tényleg nincs már nincs ő, tényleg csak álmodom hogy akkora sírás zokogás jött rám arra ébredtem és a párna is csurom víz volt.

De aztán szakított vele a kövi csaj és átment ugyanezeken ő is. Szerelmes volt es otthagyták és naponta bőgött és kínlódott és akkor jött hozzám bocsánatot kérni hogy most tudta meg mit tett velem hogy én miken mehettem át. Mert félt hogy karma.


De szóval az ismim akivel később kaocsolatom is lett vele úgy vagyok hogy tudta nélkul életet mentett.

Nem egy pasi pont akkor jön szembe az életben velem, mintha vki küldte volna "fentről" segíteni.

2023. jún. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tenyleg az ido. Meg nem nezed a kozos kepeket, profiljar. Ha megteheted, elutazol es uj ingerek ernek.
2023. jún. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még tiniként az, hogy 3 hónapon keresztül minden pénteken ittam :D társaságban persze. Igazából a társaság segített, meg hogy fiúkkal ismerkedtem, csókolóztam :D


Aztán később már nem volt ilyenekre igényem, ott csak hagytam hogy teljen az idő. Átgondoltam, hogy igazából ez jobb nekem mert úgyis szar volt a kapcsolat és lesz majd jobb.


De mindegyik túléléséhez sok idő kellett, több hónap.

2023. jún. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!