Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rossz ötlet az exem korábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet az exem korábbi párjára ráírni, hogy ők miért szakítottak?

Figyelt kérdés

2 hónapig jártam egy csajjal,az elején nagyon jó volt a kapcsolatunk,de utána eléggé megváltozott a lány.

Nem érdeklődött irántam és hisztizett sokat.


Rossz ötlet ha az előző barátjára ráírok,hogy ők miért szakítottak és hogy vele is így viselkedett-e?


2020. jan. 3. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem ismered az előző barátját személyesen ne írj rá.

Vélhetőleg le fogja húzni a csajt, aminek vagy van alapja vagy nincs.

Viszont ha jól ismered a srácot tedd meg, kérd a bizalmát és őszinteségét, de csak akkor.


Az már más kérdés,hogy az ok is lehet más. Lehet,hogy Te pont azt sérelmezed a kapcsolatotokban ami a másik srácot nem zavarta.


A korábbi kapcsolatban is a srác szakított?

Én a helyedben nem külső információra alapoznék, beszéljétek át a lánnyal ha még van mit átbeszélni.

2020. jan. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igaza van elsőnek. Meg nem mindegy ez a te szempontodból? akkor szakíts vele, lépj tovább, de miért jó ebből egy klub?
2020. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz ötlet. A pároddal beszéld meg hogy mi bajotok van egymással.
2020. jan. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz ötlet.Na meg őszintén szólva egy 2 hónapos kapcsolat végén az exbarátnő defektje után nyomozni teljesen felesleges energiapocsékolás is.
2020. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lány neked is már ex, mert nem volt megfelelő partner. Nem mindegy, hogy miért szakítottak vele?
2020. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én békében váltam el az exektől és még mindig jóban vagyok velük, ha bármelyikre ráírnál, 2 pillanat alatt küldenének el a búsba. Én is hasonlóan reagálnék ha rám írna valaki ilyennel. Plusz szerintem elég beteges is, nem teljesen mindegy már.
2020. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is rossz ötlet.

Mindenkinek más partner megfelelő.

Aki egy valakinek nem kell,másnak lehet egy főnyeremény.

2020. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen! Én lány vagyok és az előző exem volt partnerére írtam rá. Óriási vita lett belőle. Szakított is utána...
2020. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!