Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az hogy sok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok nő szakításkor átforsít mindent?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel együtt van valakivel a csaj több évig, addig jó neki. Majd ha szakításra kerül a sor akár a pasi miatt akár miatta, akkor a -1szeresére fordul benne minden. És magának a patás ördögnek fogja gondolni az exét, aki elég jó volt neki hogy együtt legyen vele évekig.

Ez csak szerintem ellentmondás?


2023. jún. 24. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Van a rozsaszin szemüveges időszak, es van a reál amit mindenki meg fog látni.

Ezért.

2023. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Sok férfi annyira akar már szexet, hogy hazudik is érte. Beállítja magát a legjobb társnak, felveszi a nő stílusát, ami a nőnek tetszik, úgy érzi, nagyon összeillenek. Majd persze ezt nem lehet örökké csinálni, a férfi szépen lassan, amikor már a nő beleszeretett és volt is pár szex, felfedi önmagát. Nem egyből, fokozatosan. A nő meg csak néz, hogy ő nem ebbe az emberbe szeretett bele. Nem jó emberismerő, esetleg tapasztalatlan a témában és nem vette észre az elején a kamut. A férfi lassan teljesen megváltozik és még a nőre van kiakadva, hogy eddig játszania kellett a szerepet. Szakít vele, a nő meg van bántva, össze van törve a szíve, lassan elmúlik a szerelem és rájön, hogy ez az egész kapcsolat egy hazugság volt és csak a rózsaszín köd és a szerep miatt hitte azt, hogy ez jó. Utána meg segít feldolgozni neki, ha szidhatja a barátainak.
2023. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Nincs itt ellentmondás.


Az emberek változnak, mindenki. Amit ma észre sem veszel, hónapok múlva zavarni kezd, 1-2 év múlva idegesít, aztán ez a valami akár kellő indok lesz a szakításra.


Ha "SOK NŐ" csinálja ezt, akkor bőven kell legyen tapasztalatod abban, hogy a szakítás eleve kihozhatja az emberből az elfojtott sérelmeket, frusztrációkat. Sőt, van olyan ember(!) is, aki igyekszik a másikat minél jobban megbántani, még egy utolsót belerúgni.


Van aki tud korrekten szakítani, mások meg nem, na bumm.


Inkább meséld el, ki bántott?

2023. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3 Nem velem szakítottak, csak figyelem ahogy nő ismerősök átfordulnak és tegnap még élete szerelme volt és a legjobb ember a világon, ma meg már a legutolsó szemét állat akit ha tehetne kicsinálna meg ilyenek.

Én sosem gondoltam így az exeimre. Szerintem ez beteges. Mint a borderline szindrómások csak végletekben képesek gondolkozni és árnyalatokat nem látnak egyáltalán.

2023. jún. 24. 10:54
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát max neked vagy a social medianak mondta a nő hogy ő élete szerelme, de biztos nem érzett így
2023. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ez a 2es válasz határozottan tetszik. Szerintem az esetek legalább 70%-ra simán rá lehet illeszteni. Van az átlagos férfi. Nehezen megy a csajozás, már nem volt hónapok (vagy akár évek) óta nővel, magányos, frusztrált stb. Végre találkozik egy nővel, aki vonzódik hozzá. A nő teljesen más személyiség, mint ő. Ha lenne sok választási lehetősége nyilván menne tovább, ám nincs. Mit tud hát csinálni? Lehet megint fél év múlva lesz egyáltalán randija olyan nővel, aki vonzódik hozzá. Úgyhogy inkább eljátssza azt, amit a nő szeretne látni.

Szeret utazni, hogyne, meg kocogni is esténként, meg imádja a macskákat, és nem eszik cukrot, inni meg pláne nem szokott.

A színjáték beválik, összejönnek, együtt vannak X hónapig, szexeltek már több tucatszor. A férfi kezd belefáradni a színlelésben, mostmár kezdi magát biztosnak érezni. Kezdi tehát levetni az álarcát és önmagát adni. Ezt hívják sokszor tévesen "elkényelmesedésnek". A férfi csak megissza azt a sört, csak megeszi a cukrosat, de kezd elege lenni a macskából és hagyják már a túrázással, hát egész héten dolgozott, had lazuljon már otthon.

Egy idő után teljesen előjön a valódi személyisége és ilyenkor szokott jönni a szakítás.

Nagyobb gáz van, ha történt valamilyen fontos döntés (közös albérlet, vagy közös lakáshitel, házasság, gyerek stb.). Ezek az esetek akkor szoktak előjönni, amikor a férfi strapabíró maratoni színlelő, és képes akár évtizedig is előadni a szerepet.


2-es, köszi a kommentet, az ilyenekért éri meg ide feljönni!

2023. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Vannak olyan nők (és férfiak is!), akik a szakítás után inkább a másikra kenik az egészet, mint elismernék, hogy ők sem tökéletesek!


És vannak olyan nők, mint ahogy írták előttem, hogy a férfi végig színészkedett és később eszmélt rá.

2023. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
#6 Örülök, hogy tetszett :) Kétszer is átéltem ezt a színjátszósat, úgyhogy nem a levegőbe beszélek :D
2023. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

Mert a nok tobbsege nem szereti a tenyeket, viszont imad ugy hazudni, hogy o legyen a jo es az aldozat. Egyebkent ez nagyon durvan tipukus jelenseg. Nekem volt olyan exem, aki konkretan elkezdett hazdni rolam es a legjobb baratnoje allitotta le, hogy ez mar beteges.

Egyebkent ezen az oldalon is sokszor latno hasonlo hozzaalast. Kb mindenbol kihozzak paran, hogy norol nem mondhatsz rosszat es mindenert a ferfi a hibas.

2023. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

#9: Ez így van, nő vagyok de így van sajnos.

Ha kérdező a nő, akkor is a pasi a hibás legtöbbször, ha meg férfi a kérdező, akkor rögtön azzal jönnek a "feministák" hogy biztosan ő tehet róla, hogy a nő olyan amilyen. Még véletlenül se lehet hibás mindkettő!

Most is majd lepontoznak engem is mint általában. Mert mást nem tudnak, esetleg kopkodni, leincelezni, lefemcelezni és savanyú uborkanak nevezni holott csak az érem két oldalát nézem.

2023. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!