Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottatok már valakivel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már valakivel? Ha igen, hogyan és miért?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom hogy semmi közöm hozzá, nyilván aki nem akarja nem mondja el.
2023. jún. 24. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakítottam, mert hosszútávon nem akartam olyan barátnőt, egy séta alatt elmondtam hogy annyi…
2023. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

30 év házassag után.

Meglettem csalva.

Elhagytam .

Csütörtök délután közöltem vele, szombaton elköltözök.

2023. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 sajnálom.
2023. jún. 24. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Igen, többször is.


Voltam vagy 17, mikor együtt voltam egy sráccal, aki igazán nem is érdekelt, csak egy kis hülyegyerek voltam. A buszon láttam egy jó pasit, mondtam barátnőmnek, hogy ilyen pasit fogok felszedni, ő meg visszakérdezett, hogy Te miket beszélsz? Konkrétan elfelejtettem a barátomat. Másnap szakítottam vele, neki annyit mondtam, hogy nincs meg bennem az, ami kellene.


Két évre rá együtt voltam egy nagyon érett és kedves fiúval, de továbbra is éretlen voltam, és amikor mély érzelmességgel szerelmet vallott, megijedtem és két hét múlva szakítottam. Neki annyit mondtam, hogy érzem, hogy nem működne, nem értett egyet, de utólag is ezt gondolom, alkalmatlan voltam még ilyen kötődésre.


Később lett egy 6 éves kapcsolatom, annak közös megegyezéssel lett vége.


A legutóbbi párommal pedig én szakítottam szintén, mert habár addigra már évek óta fejlesztettem magam, mégis beleválasztottam, iszonyatosan megalázott többször is, és nem volt hajlandó foglalkozni a problémákkal, belőlem meg kihaltak az érzések. Vele leülős, bőgős szakításunk volt, őszintén elmondtam, ami bennem volt, ő a mai napig folytatná, de semmit nem tesz azért, hogy garantálni tudja, hogy nem bánik majd velem ugyanúgy, mint korábban, szóval ez részemről örökre le van zárva.

2023. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Igen, a komolyabnaknál mindig én.

Volt aki túl gyerekes volt,

Volt aki unalmas, nem volt benne semmi tűz,

Volt aki évek után sem akart továbblépni, hiaba mondogattam,

Volt aki túl öreg volt (+15), emellé elég beképzelt is,

Es volt a legutolsó, aki többféleképp is bántalmazott. Tőle kifejezetten nehéz volt megszabadulni


Az utolsó kivetelevel mindenkivel személyesen. Aki nem akart továbblépni, abba mindketten beleroppantunk, de akkor se láttam értelmet folytatni. Meg nem is voltam jó hozza, volt hogy megcsaltam. Jobbat érdemelt nálam.

Az "öreggel" inkább közös megegyezes volt, az egyikünknek se fájt.

Az utolsótól meg szo szerint elszöktem. Ha szakitani akartam fenyegetett, erőszakoskodott, muszaj voltam így eljönni.

2023. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, első kapcsolatomnak én vetettem véget 7 év után.

A fene se tudja hogy volt, szexelni akart és derült égből villcsapásként kijött belőlem... Azt sem tudom mit mondtam...

2023. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az elso kapcsolatomban en szakitottam,(1 ev utan) de igazabol csak a masik fel megvarta hogy en mondjam ki. Bevallotta hogy mas nokre vagyik, es nem tud ezzel az erzessel mit kezdeni. Mikozben en pakoltam a kapcsolatba, mindent megbeszelhetett velem de tul sokat turtem neki. Tul sokat tettem ebbe viszonzatlanul. Amikor ezt elmondta, azonnal repitettem, es ugy voltam vele 21 evesen ezzel nem elegszek meg (o nem akart szakitani)

A szakitaskor szepen intelligensen elmondtam mennyi mindent hianyoltam, mennyire maganyos voltam vele, persze ot is meghallgattam de mar csak a mentegetozes ment.

Nem tudok rola semmit, de lett uj noje viszonylag hamar. Multkor instagrammon lestakolt amit SOHA nem csinalt meg akkor se mikor egyutt voltunk. Kivancsi lennek mi van vele…😹

2023. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Muszáj volt vissza adnom a jegygyürüt, mert a völegényem mig én otthon voltam eljárt esténként táncolni másokkal.
2023. jún. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!