Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most szakítottam a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítottam a barátommal. 28 évesen van még esélyem arra, hogy családom legyen majd valakivel?

Figyelt kérdés
Sajnos lehet, h most évekig egyedül leszek magamat ismerve.. és 30 fölött meg már kb senkinek nem fogok kelleni

2021. nov. 9. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs gyerek, azért addig eléggé szabad a pálya. 35 felett problémásabb, még bőven időben vagy.
2021. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Még időben vagy, időn kívül amúgy se nagyon lehetsz.
2021. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Még időben vagy, de azért igyekezz. Legalább 1-2 év együtt élés kell gyerek előtt, plusz amíg összehozzátok és megjön a baba.


Persze szülhetsz 40esként is de az nem bueno.

2021. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan keresünk a te korodbeli barátnőt komoly kapcsolatra, úgyhogy ne add fel.

Miért gondolod, hogy évekig egyedül leszel?

A #vénlány azért remélem nem komoly :)


31/f

2021. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem kell rágörcsölni. Őszintén szerintem az a legrosszabb, amikor egy nő 30-hoz közelítve, attól tartva hogy nem lesz ideje gyermeket szülni, leáll az első férfival.

Megértem őket, nagyon nehéz lehet, de meg kell próbálni egy kicsit kevésbé aggódni. Ha az ember görcsösen csinál valamit, abból nem sok jó sül ki.

Egy kedves ismerősöm 36 évesen házasodott, pedig egy nagyon szép, kedves és házias nőről van szó, egyszerűen csak nem talált megfelelő társat. Nyilván minél hamarabb talál az ember valakit annál jobb, de tényleg ne állj le olyannal aki egy sz.r alak.

2021. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Hát.., ha mások véleményétől függ, hogy te idős vagy-e, lesz-e családod, akkor te már rég meghaltál, és egyedül, és vénen.

RIP

;(

2021. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen sosem voltam kapcsolatban, de még 2 hónapra sem. Úgyhogy nálam kevesebb esélyed nem lehet, mert te legalább tudod, miként kell egy kapcsolatban működni. Nekem minden értelmes ember azt mondja, hogy a tapasztalatlanságomhoz nem fogok elég türelmes férfit találni már. :( Tervezek pszichológushoz menni, de nincs pénzem perpillanat. Úgy érzem ezt a problémát nem tudom már olyan tanácsokkal megoldani, hogy, "de hát a négy fal között biztosan nem találsz senkit". Ez igaz, de nincs olyan társaság, akik által megismerhetnék bárkit. Akiket eddit megismertem férfiakat, fel sem merült, hogy lehetne köztünk valami. Mondjuk önbizalmam nem sok van, sosem tartottam magam elég vonzónak. Egyetemen rengeteg nálam okosabb és szebb lány van, akik nem olyan unalmasak, mint én.
2021. nov. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

7-es (11.11. 23:52)

Ha nem vagy troll, és szeretnél ismerkedni rám írhatsz, bár ha 96-os születésű vagy akkor inkább ne.

2021. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!