Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig van értelme szeretők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig van értelme szeretők viszonyt fenntartani, ha illető képtelen kilépni a régi kapcsolatából?

Figyelt kérdés

Szerelem, szenvedély, vágy… minden lezajlott köztünk….


Én vagyok a férfi, nem volt célom egy olyan nővel összeállni aki hosszú éves kapcsolatban van, de így alakult…


Fél éve tart a dolog, az illető nő nem akar kilépni, vár és vár hozzám nem akar költözni, saját házat erőlteti de nincs annyi félretett pénzem…


Közben kaptam egy 3x annyi fizetésért állást, az illető azt szeretné, hogy maradjak, én elhatároztam menni fogok…


Sok időt pazaroltam ilyen emberekre…



2023. jún. 25. 12:34
 1/9 A kérdező kommentje:

Hetek óta nem láttam(elmentek nyaralni) de szeretem és sajnálom őt…. Már feldolgoztam, hogy szinte vége köztünk mindennek.


De állandóan szerelmes űzikkel bombáz.

2023. jún. 25. 12:37
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Csak azert vonzo mert nem a tied. Ezt annyian benézik hogy az az értékes akit nem kaphatnak meg. Ha ott lenne lehet csalnád is.
2023. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme ennek. Ez a no nem szeret téged, nem is tisztel, csak fel akar kapaszkodni rajtad. Aztán ha jön jobb lehetőség, melloled is lelép.
2023. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretői viszonyt csak érdemes tartani, ha egyik fél sem akar többet, különben csak gond lesz és fájdalom.
2023. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez elég kusza,de én itt csak játékot látok,azaz játszik veled.
2023. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 4-esnél a pont.

Elkövetted azt a hibát hogy többet akarsz.

2023. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő egy bogáncs, egy kullancs. Kihasznál de te nem veszed észre, vagy ami rosszabb, nem akarod észrevenni.

Egy munkatársam, életerős férfi, ezért lett öngyilkos ,egy ilyen számító nő miatt.Aki egy hét után azonnal talált magának másik balekot....

2023. jún. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen másodpercig sem kellett volna, és nulla másodpercig érvényes.
2023. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0 másodpercig érdemes na
2023. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!