Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem fog többet keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fog többet keresni?

Figyelt kérdés
5 hónap után vége lett a kapcsolatunknak, mindketten kedveltük egymást, de a távolság miatt muszáj volt véget vetni ennek. Mindketten mást akartunk, más a célunk. Kedvesen váltunk el, megbeszéltük, hogy barátok maradunk. Vagyis én kértem. Azóta nem keres, én kerestem kétszer. NEm is fog ezután? Hagyjam őt? Én vagyok a nő. Barátaim szerint, többet érzett, min amit bevalott nekem.
2023. jún. 25. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gondolom vannak barátai. Meg minek távkapcsolatosbarát akit egyszer se tudnál felhivni hogy segitsen menjen érted mert akármi tortént? Vagy van egy jo progi menjünk.semmi ertelme az online fecsegésnek sem ilyenekkel.
2023. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért? Ha eddig működöt? Meg persze találkoztunk, ezután is lehetne. Csak ritkábban.
2023. jún. 25. 14:21
 3/14 anonim ***** válasza:
Eddig se mukodott. Sanszos hogy csak alkalmi partnernek akart volna akihez néha elutazik. Csak nem jott össze.
2023. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem működött, hiszen kedveltétek egymást csak elmondasod szerint ráadásul tavkapcsolatrol van szó.


Mi változna meg most hirtelen?

2023. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De ha eddig tudtunk beszélni, akkor most miért nem?
2023. jún. 25. 14:24
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez az oka:


"Kedvesen váltunk el, megbeszéltük, hogy barátok maradunk." - Ő igazából csak szexpartnert keresett személyedben, de már talált más(oka)t, ezért nincsen rád szükség, persze lehet, hogy jelentkezni fog, ha nem lesz alany testisegre, de párkapcsolatot (tőled) nem szeretne! Az is lehet, hogy barátnője van, szerelmes. Akkor miért is tartaná veled a kapcsolatot?

2023. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mert jóban voltunk? Pár nap telt el, ha talált is valakit, ennyi idő alatt nem lehet szerelmes.
2023. jún. 25. 14:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem véletlen ismerkednek messze aki messze ismerkednek. Beugrósak akarnak csak lenni. Gondolom találkozásnál nem tetszett neki hogy nem kapott szexet es feleslegesen ment:D

Igy ugy érzi nem is veszit semmit.

2023. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szexeltünk. De akkor csak hazudott és nem kedvelt?
2023. jún. 25. 14:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor jönne megint szerintem.
2023. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!