Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a férfinek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfinek kell többet keresni és megteremteni az egzisztenciát, és a nőnek kell őrizni a tűz melegét és gyereket szülni, nevelni vagy a nőnek kell többet keresnie vagy együtt kell megteremteni a biztonságot?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 10:58
A kérdező szavazást indított:
A férfinak kell többet keresni , mert ő a férfi, ő keresse a kenyeret
A nőnek mert már a szerepek a 21. században felcserélődtek
Mindkét félnek egyenlően kell megteremteni a biztonságot, ha kell fele fele időre menjenek gyesre a párok
55 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
D válasz: Léteznek különböző típusú férfiak és nők, akik másra vágynak. Az embernek a hozzá hasonlóra vágyót kell megtalálnia. Ha te olyan férfi vagy, aki megteremti egyedül az anyagi biztonságot, akkor keress olyan nőt, aki szeretne otthon lenni. Ha nem akarod/tudod megteremteni egyedül egy család anyagi megélhetését, akkor keress olyan nőt, aki szintén nem és mindketten részt tudtok benne vállalni.
2021. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy hogy melyik fél miben jó,a lényeg hogy összhangban és harmóniában tudjanak élni. Fontos hogy ki tudják egymást egészíteni,és úgy alkossanak egészet,akkor működni fog a kapcsolat.
2021. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Kirohannék a világból, ha arra szorulnék, hogy egy nő eltartson. Sajnálom.
2021. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Attól függ, ki mit keres. Én lenézem és szánalmasnak tartom azokat az embereket, akik mások nyakán akarnak felkaoaszkodni úgy, hogy nekik a csupasz valagukon kívül nincs semmi. Nem azzal van baj, ha egy nincstelen senki vagy, hanem azzal, hogy mással akarod egy személyben megcsináltatni azt, amiben egy igazi társ vállvetve folgozna vele...


És ez teljesen független attól, hogy férfi vagy nő az illető. Gyesen jár pénz, bőven elég. A többit meg nem kell arra fogni, hogy gyereket akartok.

2021. nov. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Hazkozponti futes van. Ez mindent elmond a kokorszaki gondolkodasodrol.
2021. nov. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

f.szom se fogja a ‘tuz meleget’ orizgetni megs szaros pelenkakat mosni evekig.

az az idealis, ha a ket fel nagyjabol hasonlo osszeget keres es emellett meg a penzhez valo hozzaallasuk is hasonlo. mert hiaba visznek haza mindketten netto 400at, ha az egyik ebbol mindet elveri erre-arra, hobikra, kajara, szorakozasra, a masik meg havi 100bol vigan elvan es a tobbit felreteszi. a legkevesebb konflitust azt szul, ha ezek hasonloak. en pl. szemely szerint nem szeretnem senkive kapcsolatban sem azt erzeni, hogy a kiszolgaltatottja vagyok, mert 5x annyit keres, mint en es nagyreszt o all mindent, de azt sem akarom, hogy a pasimmal ne tudjak progarmokra menni, utazni, etterembe jarni mert a sajat reszere se telik neki. hasonlo a hasonloval. nyilavn vannak emberek, akiket nem zavar, hogy eltartjak oket, masikat meg az nem zavar, ha el kell tartani a masikat.. en nem ilyen vagyok es parnak se szeretnem egyik tipust se.

2021. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Azt mondom: Ki-ki a lehetőségeihez mérten adja bele a maga részét a dolgok fenntartásába. Nem feltétlenül baj, ha vagy a férfi, vagy a nő többet keres - a lényeg, hogy jusson is, maradjon is. ÉS ahogy mondották előttem: A lényeg, hogy ne csak egy csónakban evezzünk - egyfelé evezzünk. :))) Ha közös a cél, akkor jó.
2021. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom kinek reális az, hogy 2021ben egy állásból tokkal-vonóval el lehet tartani 3+ embert. Ha valakinek nagyon jól meg, akkor talán, de az átlagnak tuti nem.


És nyilván ha mindketten dolgoznak, akkor apu ujjáról se essen már le a karika gyűrű ha el kell mosgatni, pelenkázni, vacsorát összeütni kell. Az ő gyereke is, a felelősség fele rá jut.

2021. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az keressen többet, aki többet tud keresni. Nem tökmindegy, ha úgyis egy kasszába megy? Nálunk pl. én keresek többet nőként, régen fordítva volt, soha egyikünk se agonizált ezen, azt nézzük, hogy NEKÜNK mennyi pénzünk van, nem méricskéljük, hogy ki mennyit rak a kasszába.

N33

2021. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nincs olyan, hogy "kell" - mindenki tegye azt, ai őt boldoggá teszi, csak a másikra ne erőltesse rá... ha nem egyeznek ebben, keressenek mást. De az is tök oké, ha egyenlően tesz bele pénzt és házimunkát a férfi is a nő, és az is, ha ketten együtt úgy döntenek, közösen, mindketten a saját szándékukból, hogy az egyikük dolgozik, a másikuk otthon marad, nemtől függetlenül. Ilyenkor annyi szoktam azért hozzátenni, ha vki megkérdezi a véleményemet, hogy azért aki otthon marad htb-nek, az jól gondolja meg, hogy milyen "konstrukcióban", nehogy aztán az utcán találja magát csupasz popóval, több éves lyukkal az önéletrajzában.
2021. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!