Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól teszem hogy nem írok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem hogy nem írok neki? Várjam meg hogy ő írjon?

Figyelt kérdés

Exemmel 1 hónapja szakítottam (én vagyok a férfi,ő a csaj) de újra össze akarok jönni vele.. 1 hétig távol voltunk egymástól. 1 héten keresztül minden este felhívtam hogy megkérdezzem hogy van és azt is mondogattam neki hogy alig várom hogy újra láthassam. Aztán most az az 1 hét után újra a városomba jött.Most itt van a közelemben. Kérdeztem hogy akar e találkozni azt mondta nem biztos benne és eléggé depressziós a hangulata.Most nem írtam neki és nem hívtam már 3 napja. Le akarom tesztelni hogy vajon ő is odavan értem ugyanúgy mint én vagy nem érdeklem. 1 hétig van még itt ,aztán újra elmegy. Ez az 1 hét alatt ha nem keres meg magától és nem ad jelet hogy békülni szeretne,tovább lépek.

De az is lehet hogy megint ő várja hogy én írjak neki. Szerintem én eleget futottam utána


2023. jún. 28. 06:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mit kínlódsz? Nem véletlen lettetek exek.
2023. jún. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És az az 1 hét alatt minden este 1-2 órát telefonáltunk, videóhívással. Most 1 hétig itt van és ha elmegy akkor hónapokig nem jön haza. Tehát ezt látom az utolsó esélynek hogy összejöjjünk. És ha akar békülni akkor igenis ő is meg kell mutassa hogy érdeklem és odavan értem. Nem pedig elvárni hogy mindig én fussak utána mint egy kiskutya
2023. jún. 28. 06:45
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Ez így van,de azért nagy reményeket szerintem ne fűzz hozzá!

Oka van,hogy már nem vagytok együtt...

2023. jún. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Oké, de te karasz megint összejönnk vele, nem fordítva. Most ebből kb az fog neki lejönni hogy megint meggondoltad magad.
2023. jún. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja hogy újra össze akar e jönni. Nem mondott igent se ,de nemet se. Semleges..Ezért van még egy kis remény.
2023. jún. 28. 07:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Le akarom tesztelni hogy vajon ő is odavan értem ugyanúgy mint én vagy nem érdeklem."


Mostanàban az a trendi hogyha v.ki szakit a mäsikkal akkor utànna hivogassa, tesztelgeti.

Ilyenkor minek kèpzelik a mäsikat? Valami játèkszernek?

Hogy ugyanugy odavan e érted mint te öèrte?

Szerinted szakitás utàn hogy èrzi magát?

Ha dobtad annak oka van, hagyd békén szegény lânyt.

Ja amugy Te akarsz békülni,jò hogy te fuss utânna!

2023. jún. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk vasárnap megy el, pénteken hívd el. Max nemet mond majd. De ha meg nem hívod, ezen fogsz kattogni utána mi lett volna ha..
2023. jún. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őt békén. Nem szereted már, ezert szakítottál vele. Bizonyára alaposan átgondolt döntést hoztál. Nem szép dolog mások érzéseivel játszadozni.
2023. jún. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De már 5x én hívtam el találkozni és nem lett békülés belőle. Az hogy elhívjam találkozni és újra csalódjak egy nagyot nem hiányzik. Meg ki mondta hogy én szakítottam. Ő adta fel,jobban ő akart szakítani. Én inkább harcoltam volna
2023. jún. 28. 08:29
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg mi itt a kérdés? Minek ennem újra neki futni?

Engedd el, pihizz kicsit, utána fel a társkeresőkre majd lesz más.

2023. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!