Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudtatok elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtatok elfogadni, hogy eletetek szerelme elhagyott titeket?

Figyelt kérdés

Velem is megortent ez 3 honapja, de egyszeruen keptelem vagyok őt elengedni. Annyira szeretem es egyben annyira duhos vagyok ra, hogy ezt mar lassan nem birom… nem tudom hogy mit kene tennek es hogyan kene elengednem.


24/F



2023. jún. 28. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Az én életem szerelme ezt a problémát megelőzte azzal hogy össze sem jött velem! :D
2023. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Látom megkezdődött a nyári szünet a suliban! :D

Javasolom hogy keresd meg Józsi bácsi 64-et ő is itt van néha az oldalon, bár lehet hogy azóta betöltötte már az öreg a 65-öt! :))

Biztos jól megértenétek egymást!


Kérdezőnek annyit mondanék, hogy idővel kihevered, még akkor is ha most úgy érzed hogy nem fog menni.

Tudatosítsd magadban, hogy nem is ő volt életed szerelme, mert ha az lett volna akkor ő is veled akarna lenni, téged szeretne. De ugye nem így van. Nem kellesz neki, tehát mégsem olyan fantasztikus (a te szemszögedből) mint amilyen tulajdonságokkal felruházod.

Ne csak nézz, hanem láss is!

Milyen rossz tulajdonságai vannak?

Mi nem működött közöttetek?

Miért nem akar veled lenni?

Más nő teszik neki?

Ha ezeket a kérdéseket megválaszolod és nem csak a jót és a szépet akarod látni, hamar rá fogsz jönni, hogy nem ő "életed szerelme". Ha szeretne akkor veled lenne, megtudnátok együtt oldani az esetleges nehézségeket stb. De ő ezt nem akarja.

Úgyhogy keress más elfoglaltságot (barátok, sport, túrázás, kutya, macska, fesztiválok stb, stb) ami elvonja valamennyire a figyelmedet, és idővel majd jobb lesz. Ha nyitott szemmel jársz találhatsz új partnert is.

2023. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Lényeg, hogy ezt le kell játszani magaddal. El kell fogadni és megélni a gyászt, nem ismerkedni orrba szájba amíg ott lebeg a régi árnyéka. Ha elcseszed megalapozod a következő éveid nem jó értelemben. Nekem ez hosszú évekig tartott nem ajánlom.
2023. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Miért hagyott el?


Félredgtál?

2023. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kénytelenek vagyunk elfogadni.. ha megszakadunk sem jönne vissza. Valahogy majd alakul,mert ilyen az élet,nem?
2023. jún. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
65%
Ne mutogass másra! Miért RÁ vagy dühös? Te nem voltál elég jó neki..
2023. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyan nélkül. Nem nagyon tudsz mást tenni ha jobban belegondolsz.
2023. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!