Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elfogadni, hogy a volt párom undorítóan átvert, elhagyott minket a gyerekünkkel, és ő most boldogan él a párjával?

Figyelt kérdés
Szenvedek nagyon, igazságtalannak tartom mindezt. Ha elém áll azzal hogy mással szeretni lenni, az más, de engem nagyon csúnyán embertelen módon átvert.
2023. jún. 25. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos csak úgy tudsz, hogy idővel tovább lépsz és nem keseregsz ezen. Akkor is fájna, ha egyértelműen megmondja, hogy neki más kell.. így, hogy átvert.. csak a jellemét árulja el, hogy milyen ember is ő. (Szerintem ne keseregj olyan személy miatt aki átvert, mert nem érdemli meg. Inkább örülj, hogy megszabadultál tőle.)
2023. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Minden 2.ilyen.
2023. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Beszéld át barátaiddal, családtagjaiddal, kérj tőlük lelki támogatást. Meríts belőle erőt, hogy a párod egy pondró, és örülj neki, hogy végre nem részese az életednek, gyerektartást viszont mindenképpen hajtsd be, amennyit csak lehet (akár ügyvédi segítséggel). Ki akarna egy ilyen emberrel együtt lenni? Örülj, hogy megszabadultál tőle és az életed hátralévő részét nem kell hazugságban töltened!
2023. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

#1. igen.


így is úgy is pocsék lenne, csak így még hülyének is érzed magad, sokkal jobban.


És hát igen általában anyuira maradnak a gyerekek, apunak meg ha szerencséje van akkor jól keres, kicsengeti a gyerektartást és boldogan él.


Az egyik nagy probléma a mai világban, hogy rohanunk sietünk minél hamarabb találjuk meg a társunkat legyen gyerek is...és sokszor elvakultan döntenek az emberek. Megfontolatlanul.


Nem az elfogadás lesz a legrosszabb, hanem , hogy egyedül maradtál egy gyerekkel. A mindennapok neked lesznek húzósabbak.

2023. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az Niki?
2023. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Szia ! El szeretném neked mesélni az én tortenetemet,persze nem fog segíteni a fajdalmadon,csak szeretném hogy tudd hogy nem vagy egyedül !!!!


Ausztriában élek ,5 évvel ezelőtt megismerkedtem egy osztrák férfival. Akkor voltam 23 , ő 34.

3 éve elvált volt és az előző házasságából lett 2 gyermeke .


Az elején minden rendben volt ,majd pár hónap után észrevettem hogy a barátai fontosabbak ,csúnyán bánt velem ,kihasznált ,sokszor ivott is ... Akkor már túl késő volt ,teherbe estem . ( Nem volt tervezett)

Sokat beszéltünk a babáról ,megkérdeztem hogy biztos hogy ő is szeretné e ?

A válasza az volt hogy igen...

A viselkedésén semmit nem változtatott ,minden a régi maradt ,a kisfiunk születése után még rosszabb lett .

Ezen a ponton megemlítenem hogy az éremnek két oldala van ,en sem vagyok tökéletes !!!


Rengeteg veszekedés volt ,volt hogy az utcára kitett a gyerekkel ,anyaszallon voltam ,visszafogadott stb ...

Végül 3 évvel ezelőtt májusban elköltöztem a picivel .


Majd anyagi gondok miatt eladta a házát,közben nekem lett egy szép kis lakásom.

Meggyőzött hogy próbáljuk meg mégegyszer és beköltözött hozzánk a lakásba .

Amint ráment a pénz a számlájára amit a ház eladásából kapott ,vett egy repülőjegyet Dél amerikába és elhagyott minket .

A kisfiunk ekkor 10 hónapos volt .

Azt mondta hogy velem nem akar és nem tud együtt élni és nem marad Ausztriaban mert nem hajlandó 3 gyerek után gyerektartást fizetni .

Fogta magát és lelépett .


Kb 300.000 eurója maradt amiből egy fillért sem láttam ,de még a gyerekek sem .

Talált magának pár héten belül egy fekete not akit elvett feleségül ,mert szerelembe esett valamint a papírok miatt ( Visum )


2 even keresztül letiltott ,számot cserélt és még csak meg sem kérdezte hogy mi van a gyerekkel .

Majd 3 hete felhívott hogy a pénz elment ,a nő lelépett ,o pedig épp egy étteremben mosogató de nem jön vissza mert még mindig utal még rengeteg tartozása lett a gyerektartás miatt .


Akkor jöttem rá hogy egy undorító patkány ,az volt és az is marad !!!! A legjobb ami történt velünk hogy elment !!!!!

Rengeteg időm eltelt azzal hogy sírtam ,zokogtam ,volt hogy el is ájultam.

Éjszakákat nem aludtam és ezáltal a gyermekemmel sem tudtam úgy foglalkozni napközben mint ahogy azt szerettem volna.

Nem tudtam az az anya lenni aki szerettem volna !!!! Majd nemreg rájöttem hogy ha nem a köcsög exem után sírtam volna 2 évig akkor igenis lehettem volna egy vidám ,ragyogó édesanya aki foglalkozik es játszik a kisfiaval mivel minden lehetőség előttem állt

Nyilván foglalkoztam vele de nem úgy és nem annyit amennyit szerettem volna ...

Minden perc elvesztegetett idő amit vele foglalkozol ,az o eletevel és az új nojevel.


Lehet hogy szét mennek de lehet hogy neki ő az igazi és életük végéig együtt lesznek.

Magaddal foglalkozz és a gyermekeddel első sorban !!!!


Kérlek ,higyj nekem ,minden rendben lesz !!!!! Én sem hittem el de pár hónapja minden felfelé megy .

Most már akkora a kicsi hogy sokkal több időm van magamra ,ismerkedek,tanulok,dolgozok és ismét normális életet élek !!!

Olyan rövid az élet !!!!


Ne legyen a gyermekednek egy olyan gyermekkora ahol anya mindig szomorú ,depis és fáradt mert hidd el ,ezt az időt nem tudod vissza hozni es semmivel nem tudod jóvá tenni !!

Valamint a Te életed is értékes es nem éri meg egy ilyen önző ember után sírni!!!!!


Kitartást !

2023. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Ezzel a gyerektartás mániájukkal. Amikor annyi mindent csinálhatnának máshogy, ez is itt utolsó, képes volt elcseszni az összes pénzét, csak úgy dghasson hogy abból semmiképp se legyen gyerek. Nárcisztikus hisztigépeknek az élete legnagyobb problémáját a gyerektartás törvénybe iktatása okozta. Szexelnének fűvel fával de az hogy amiatt nekik bárki, azaz az állam megszabjon bármit, képtelen elviselni a beteg személyiségük. Emiatt majdnem károsabb ez a törvény mint hasznos. Emiatt van minimálbéren lassan a fél ország, hogy kikerüljék a gyerektartást. Ki kellene ezt szedni a törvényből mert több kárt okoz mint hasznot összességében. Aki normális az úgyis támogatná a gyerekét, aki nem az jobb is hogy nem kavar.
2023. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Úgy, hogy a saját életeddel, és a gyerekeddel foglalkozol, és nem az exre összpontosítasz.
2023. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Érdemes átgondolni a tanulságot, ami történt. Mint amikor egy repülő lezuhan, egy stáb kielemzi a történteket. Az elejétől kezdve. Volt e olyan pont, ahol elcsúsztak a dolgok? Volt e olyan, amit másképpen csinálnál? ( pl kommunikáció, reakció ).

Könnyű mindent a másikra fogni. Valóban vannak persze selejtes egyedek, de gyakran kiderül, hogy sokszor kettőn áll a vásár. A tanulság mi lehet? De úgy isten igazából, melyen? Az is az, ha valamit nem vettél észre.

2023. szept. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9 "Valóban vannak persze selejtes egyedek, de"


Hát igen, és ilyenkor nincsen de.

Hanem ennyi. Nem kell a rizsa hogy de mégse ő a selejtes.

AZ átverés meg átverés, bárkivel megeshet, én is át tudlak verni ha akarlak, különbség, hogy nem akarlak.

2023. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!