Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért visel meg,hogy exemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visel meg,hogy exemnek a szakítás után 3 hétre rá már lett valakije?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottunk,de már van valakije.Nagyon bántó érzés,mert én még heverem őt ki,neki meg már van valakije.Ő szakított..

2023. jún. 30. 08:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem akarlak elszonorítani, de valószínűleg eddig is volt az a valaki.. (és ezért szakított)


Ilyen emberért pedig nem kár. Arra gondolj, hogy ettől csak jobbat találsz majd.

2023. jún. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Koszonom! Csak sajnos nalam kialakult egy melydepresszio a szakitas utan.. :(
2023. jún. 30. 08:46
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

Sajnálom, ismerős az érzés. Sok évvel ezelőtt én is keresztül mentem ezen, azt hittem, sosem heverem ki.

N

2023. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért visel meg, mert a szakítás egy gyászfolyamat. Ha szeretted, akkor ne várd el magadtól, hogy egyik napról a másikra elmúlnak az érzelmeid. Ha depressziósnak érzed magad, akkor mindenképpen kérj segítséget.
2023. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

Egy szakítás mindig kemény mindenkinek, de aki menni akar, rá kell adni a kabátot!

Próbálj ismerkedni másokkal, lesz még aki szeretni fog, akivel jól érzed magad. Nem szabad bedepizni, mert minél mélyebbre kerülsz, annál nehezebb lesz felállni.

2023. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, a "nem szabad bedepizni" egy depresszióson nem segít kicsit sem.
2023. jún. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek,jarok szakemberhez! :)
2023. jún. 30. 08:56
 8/26 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy nem, meg azt is tudom hogy kivülállóként könnyű mondani bármit is. De akkor is azt mondom hogy nem szabad bedepizni. Menni kell bulizni, barátnőzni, ismerkedni, kirándulni. Nem szabad hagyni hogy ez a dolog vegye át a hatalmat feletted.
2023. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
8-as, te valószínűleg még nem voltál depressziós. Ami nagyon jó, ne is legyél. Depressziósan nem tudsz menni bulizni, barátnőzni, ismerkedni.
2023. jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
9: nem is jarok se bulizni,se baratokkal.Nincs kedvem most veluk sem talalkozni:(
2023. jún. 30. 09:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!