Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van valakije?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valakije?

Figyelt kérdés

A párommal 3 évig voltunk együtt, nemrég szakítottunk. Ő nagyon sokat dolgozik, sajnos a kapcsolatunk is erre ment rá... Napközben sem nagyon beszéltünk, de tudtam, h egész nap elfoglalt. Ennek megfelelően a facebook messengeren sem volt elérhető. Egy pár hete feltűnt, hogy mostanában folyamatosan elérhető egész nap. Elvileg nincs senkije, de ez nagyon furcsa. Mindemellett a napokban beszéltük meg, hogy találkozunk, amit ő kezdeményezett. Úgy váltunk el, hogy szeretjük egymást, csak ellaposodott a kapcsolatunk, és ő nem akart foglalkozni a megoldással, hát inkább kiléptem.

Tudom, hogy hülye kérdés, tudom, hogy meg tudom kérdezni ha találkozunk, tudom, hogy már semmi közöm hozzá...de szerintetek tényleg lehet valakije? Lehet, hogy erről akar beszélni velem? :(



2018. jan. 16. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy erről, hisz miért osztaná meg veled?

Ha érdekel kérdezd meg, legyél rafinált tedd fel a kérdést sunyin pl. Hogy alakul az életed azóta

2018. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ha szakítottatok, akkor mit számít, hogy kije van? Te nem vagy neki, és neked nincs ő. Ezt kell felfogni, bármennyire is fáj 😞
2018. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, én szakítottam, ő nem akart, de már nem bírtam tovább nézni, hogy csak én próbálom megoldani a gondjainkat. De nem tagadom, lehet, hogy elhamarkodott döntés volt. Ennek ellenére, mint írtam, szeretne velem találkozni és beszélni, de ez a folyamatos online jelenlét megmagyarázhatatlan...Elvileg ugyanúgy dolgozik egész nap, és amúgy sem az a nagy chatelős. Egyébként nem egy csajozós típus, és még a közös képeinket sem szedte le fb-ról. Nem, nem a fb az életem, de ugye mióta nem találkozunk, csak onnan tudhatom, sejthetem, hogy mi van vele. Nem tudok magamnak megnyugtató választ adni :(
2018. jan. 16. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
hihetetlen... mit vársz? mit mondjunk?
2018. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!