Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Voltál már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már így?

Figyelt kérdés

Voltál már úgy hogy szeretsz éppen valakit de a harag miatt nem keresed?

Mondtál-e neki olyasmit amitől neki az fordul meg a fejébe hogy valóban azért nem keresed nem írsz neki nem hivod mert ki szerettél belőle? Ha igen meddig birtad? Kerested -e utána? Gondoltál-e rá?


2023. júl. 10. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltál már úgy hogy szeretsz éppen valakit de a harag miatt nem keresed?


Igen, persze. Ilyen szerintem mindenki életében volt.


A második kérdésre nem tudok válaszolni, nem látok mások fejébe.

2023. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha olyanokba is beleáll hogy szinte már az is zavarja meg az is baj ha csak levegőt veszel,amik felett egy szerelmes simán elsiklana es nem konfliktust generálna, akkor nem szeret.
2023. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne... :(
2023. júl. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam. És kár a büszkeséget előtérbe helyezni ha szeretsz valakit. Felém már akkor léptek újra mikorra már teljesen kiábrándultam a másikból. És ugyanolyan rossz volt ez nekem is mint neki akkor. Kár ezt a szintet megvárni.
2023. júl. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, voltam. Mivel a legfőbb problémán nem változtat, így inkább nem kerestem. Ő egy darabig engem még igen. Szerettem még, de nem gondolta komolyan az exbarátnőm és szégyellt engem, de akkor minek volt velem? Mondjuk tudta, hogy tud kihasználni.
2023. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!