Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt mar veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar veled olyan, hogy volt egy hosszu kapcsolatod ahol nagyon szerelmes voltal, megsem fajt a szakitas mert tudtad hogy jobb igy?

Figyelt kérdés

Regota problemaink voltak, legalabbis reszemrol. Neki allitolag semmi baja sem volt velem.


En regota szenvedtem, nagy szerelem volt, de fokozatosan eljutottam odaig mar a kapcsolat alatt, hogy elengedtem a dolgot, es tudtam, hogy nincs jovoje. Ez az idoszak kb fel ev volt, talan tobb is.


Szakitottunk, abban a pillanatban rossz volt, de utana mar nem. Lehetseges, hogy egyaltalan nem fogok szenvedni, vagy ez ilyen hullamzo dolog?


2022. dec. 5. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem nem fordult elő ilyen, de láttam rá példát a környezetemben. Nincs ezzel semmi gond.
2022. dec. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Nekem olyan van, ha ugy szakitunk hogy utána maradunk kaocsolatban vagy szexkapcsolatban, észre sem veszem, meg sem hat a szakítás.


Csak akkor fáj, csak akkor érzek vmi mardosót, vagy nagyfoku szemvedést, ha mindennemű kapcsolattartás szakad meg, és még másik barátom nincs.

2022. dec. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ezt a kérdést, ugyan így ért véget az utóbbi kapcsolatom. Szenvedni valószínüleg nem fogsz, de eszedbe fog jutni egy pár hónapig biztosan 1-2 dologról, az nem lessz jó érzés mert egyből jönnek az emlékek, de túl fogod éleni.
2022. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikor már nem voltam szerelmes, akkor is fájt a szakítás hiszen azért még a másikat tiszteltem mint embert és sok közös emlékünk is volt. Pedig tudtam hogy már nincs közös jövőnk.

Mikor meg szerelmes voltam, egyenesen gyötrelmes volt a szakítás hiszen vele szerettem volna leélni az életem. 38/f

2022. dec. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megcsalt.
2022. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy mint a #4-es. Tiszteltem, mint embert és tudtam, hogy szeret még és megviseli majd a szakítás. Emiatt volt csak borzasztó egy darabig. Mert tudtam, hogy fájdalmat okozok neki, pedig nagy hibája nem volt.


Én is éreztem, hogy nincs közös jövőnk.

2022. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!