Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nehezebb a szakítás, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezebb a szakítás, ha egy másikért hagynak el?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakított velem az exem, mint kimerült egy nálamnál felé egyidős ( 19 éves ) lányért. Rögtön felvállalta a kapcsolatot, nagyon szerelmesek, rengeteg közös kép, facebookon állapot beállítva stb. Tudom, fura volt, hogy ennyi idősen nem vettem észre a jeleket, de mi a szakítás előtt 1 héttel is az esküvönkről beszéltünk, teljes mértékben megbíztam benne. Néha még most sem hiszem el, pedig azóta egyszer írt, hogy nem becsültem meg és szerinte játszottam vele ( én esküszöm becsültem, talán azért érezhette ezt, mert én lakásomban éltünk, én fizettem számlákat és ajándékokat is én vettem neki). Szakításban volt részem és viszonylag jól letudom, könnyen, de ezt most nagyon fáj. Azért mert először hagyták el másikért és mert boldogok ilyen rövid időn belül?
2023. júl. 10. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A szakítás akkor a legnehezebb, ha te még szereted a másikat.

A többi csak körítés.

Sajnálom, kitartást.

2023. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
A szakítás minden esetben rossz, ha szereted a másikat. Mindegy, hogy azért történik, mert már nem szeret vagy azért vagy talál valaki mást. Itt igazából azt kell magadban tudatosítani, hogy ne utáld mert szakított veled, inkább próbálj meg távol maradni tőle. Ha utálod csak nehezebb lesz feldolgozni és a negatív érzelmek csak rombolnak. Pedig nem vagyok valami jehovás guru, de tényleg így van, hogy nem jó dolog utálkozni.
2023. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Van egy rossz hírem, ami nem fog tetszeni:/

Ha még szereted akkor kitartást mert az érzés még jó ideig nem fog enyhülni ami most benned van, természetesen ez is változó, hogy ki miként éli meg a szakítást.

Engem 3 hónapja dobott ki a barátnőm, nem tartom magam képmutatónak, tehát ugyanannyi szerepet vállalok abban, hogy idáig jutottunk, mint amennyit ő is elkövetett, a különbség annyi volt, hogy én szerettem a szakítás pillanatában is, és most is sajnos..

Ezen egy dolog fog segíteni, az idő..

Javaslom, hogy tisztázd le magadban a saját felelősséged(mert hidd el hogy volt szereped neked is abban, hogy idáig jutottatok) és tanulj belőle.

Én a mai napig nem vagyok túl rajta és leírhatatlanul hiányzik de megkért, hogy fogadjam el a döntését és hagyjam békén, innentől csak annyit tehetek, hogy túlélem a napokat, heteket, hónapokat.

Kitartást


34/f

2023. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnyerte had vigye. Kb fél év és a küszöbödön fog nyüszíteni mint egy rühes kutya hogy fogadd vissza.

De hülye vagy ha visszafogadod.

2023. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

És hol fog lakni?

Miből fog megélni?

Érdekes....

Ez nekem inkább valamiféle manipulációnak tűnik a részéről

Szerintem azt nézd meg, mi NEM stimmelt vele már eddig sem.

Amiket leírtál, az mind az, ami nem stimmel...

2023. júl. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"mert boldogok ilyen rövid időn belül?"

Ez a kapcsolat nem 2 hete kezdődött, hanem megvan neki rég...

2023. júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Nyugtasd magad azzal, hogy ez a szerelem nem most kezdődött, ergo ha fizikailag nem is, lelkileg biztosan megcsalt és már biztosan nem téged szeretett.


Nekem is volt ilyen, szakítás után 3 nappal már új kapcsolata volt, képeket raktak fel,stb. Láss csodát, nem tartott sokáig, aztán a közös barátoktól érdeklődött felőlem, de jeleztem a barátoknak, hogy eszem ágában sincs újrakezdeni vele.

2023. júl. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem utálom és a magam hibáit is számba vettem, de már adott esetekben, amikor hibáztam, úgyanis vele ellentétben én kommunikáltam.

Dolgozik, van hol élnie már, lehet együtt élnek, és nyilván tudom, hogy nem most kezdődött a kapcsolatuk, viszont nem lehet olyan régen sem, mert hónapokig itthon volt, egy törés miatt nem dolgozhatott és a szakítás előtt kB.3 héttel ment vissza dolgozni, tehát bárhogyan számoljuk a kapcsolatuk még friss lehet.

Nem fog visszajönni, átgondoltan és lényegében ezt csinálja egy ideje, egyik nőtől költözik másikhoz, manipulál mindenkit és mindig keresi az újat. 34 éves és pár éve elvált, szerintem mindenkibe beleszeret, megkéri a kezét, aztán lép tovább, mert 1 év alatt meg is unja. Ez a kislány viszont másnak tűnik, de ezt az idő fogja eldönteni.

Talán az egom az, ami miatt fáj még, persze hiányoznak a viccei, vagy úgy az egész, hogy szinte 2 éve mellette feküdtem, ébredtem, vele ettem és aztán egy délután eltűnt ( amúgy nem adott magyarázatot soha, hazajött munkából és azt mondta, ő elköltözik, különben megbolondul, nem tudtam mit kérdezni, segítettem pakolni ). Egyszer írtam rá azóta, mert itt hagyott dolgokat és megkérdeztem, mik kellenek belőle, de semmi. Aztán ő írt rám egy éjjel, dühősnek tűnt, mert nem vettem fel neki a telefont és a fejemhez vágott dolgokat, hogy játszottam vele, nem becsültem meg, ilyeneket és rögtön kitett egy fotót a szerelméről, amelyhez odaírta, ő a mindenem. Legyen hát az. Azóta törölt engem mindenhonnan, ő és nem én őt. Nem hívtam, nem írtam, a közös ismerőseink mondják, hogy töméntelen képpel és szerelmes maszlaggal lepik el a közösségi oldalakat.

2023. júl. 11. 09:56
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Hát igen ez a kapcsolat nem most kezdődött... Én fél évig küzdöttem, hogy elfelejtsek valakit, mert párkapcsolatban voltam, ami nem volt jó, de azt éreztem helyesnek, ha vele maradok. Végül nem bírtam és beszéltem a sráccal aztán kiderült hogy ő is szeret, akkor még kicsit tépelődtem, majd szakítottam és vele aznap össze is jöttem. Az exemnek ez egyik pillanatról a másikra volt, de nekem már fél éve húzódott. Ezért tudtam vele összejönni és boldog lenni.


Idővel jobb lesz neked :)

2023. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!