Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Igaz, h minél hosszabb ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, h minél hosszabb ideig tart egy kapcsolat, annál nehezebb feldolgozni?

Figyelt kérdés

Láttam én már olyat is, hogy valaki 25 év házassag vége után, már félév múlva kapcsolataban volt mással.


Míg másoknál meg akár évekig tart kiheverni egy pár éves kapcsolatot



2022. márc. 11. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Nem ezen múlik
24 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Van némi összefüggés a kettő között, de nem feltétlenül. Lehet, hogy annak a 25 éves házasságnak úgy lett vége, hogy tíz éve már egymáshoz sem szóltak, így megváltás a szétválás.

Míg egy egyéves kapcsolat megszakadása lehet egy baromi nagy trauma annak a félnek, aki még full szerelmes, rózsaszín ködben úszik és teljesen idealizálja a már exét, amit nehéz kiheverni.

2022. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk úgy, hogy van benne valami.

A szakításnál nem csak a másik hiánya a fájdalmas, hanem az egész életedre kiható változás. 25 éves szokásoktól, környezettől, otthontól nehezebb megválni, mint egy pár hónapos "szokástól".

2022. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 év után egy hónappal mással voltam!Ez 10 éve volt.Azóta is együtt vagyunk😉
2022. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!