Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kezeljem a gyermekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a gyermekem anyjával ezt a jelenleg kialakult kapcsolatot??

Figyelt kérdés

29éves férfi vagyok.

18évesen megismertem egy lányt aki tőlem 1évvel fiatalabb.

Nem jellemző rám, de közel 2éven át bókoltam, udvaroltam számára úgy, hogy le sem feküdtünk egymással ebben a 2évben.

Igazán szerettem őt, sőt, amennyire lehetett becsültem és télleg tiszteltem őt mint férfi a nőt, nagyon közel álltunk egymáshoz minden téren!

Azt a 2évet leszámítva, mi 6évet együtt éltünk, lett is 1 közös kislányunk.

Ő kijelentette nekem most már közel 3éve, hogy neki bizony én nem kelek, ő élni akar és már egyébként sem szeret engem, és nem is fog!Plusz meg is csalt. (Amiben igaza is lett hiszen télleg nem szeret már!)

Viszont a kislányommal nagyon jó a kapcsolatunk a mai napig is.

Idén lesz decemberben 3éves.

Ő inkább az a anyás típus, de jól el van velem is. :)

A lényeg igazából az, hogy én megismertem közben egy másik lányt közel 1éve.

Bírom őt kedves aranyos türelmes is, télleg kedvelem őt, de valahogy nem azzal a szeretettel tekintek rá, amivel a gyermekem anyját szerettem anno.

A probléma az, hogy ez látszik is rajtam, hiszen nem bírom le tagadni a mostani párom előtt sem.(És az azelőtti kapcsolatom is erre ment rá egész pontosan.)

Sajnos mindketten úgy nézünk egymásra, hogy egy kívülálló személy(akár ha idegen is)látja rajtunk akár egy pillanatnyi nézésből is, hogy mi is volt köztünk.

Nem "spannolok" az ex csajommal, de írásban a kislány miatt egy alapvető szintet muszály,hogy megtartsunk egymás közt.

A probléma sajnos ott kezdődik, hogy a lányom anyjával mint férfi nem tudnék létesülni.

Nem undorom tőle de láttam és halottam is kikel volt kapcsolata és valahogy azok után nem érzem magam férfinak az ő szemében.

Ezt nem tudom(főleg nem írásban!)jobban kifejteni.

Hiszen ebben a 2évben ő egy teljesen lesüllyedt nő lett!

Sajna mindenkivel össze feküdt, mindenkit csalt mindenkivel és ez már sajnos látszik is rajta(Akár ingyen is árulta a testét csak,hogy lehessen kalandba része).(ami nem rám tartozik)Teljesen megváltozott, kívül belül olyan mint ha az élet átformálta volna őt a lehető legrosszabb irányba.

Félre értés ne essék nem vagyok álszent, nem feküdnék le vele ezek után.

Viszont nem tudok nem úgy nézni rá mint egy nőre!(Tartom magam annyira férfinek,hogy a jövőben ne ő legyen a családom)

Főleg, hogy ő csak is egy valamit szeretne tőlem, én pedig látom rajta azt, ez miatt távolság tartó is vagyok felé.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet, hogy ne ménjen rá feszt minden kapcsolatom?

Mit tegyek ha mondjuk titokban vágyom rá, de ez ugye már nem valósulhat meg, hiszem "ló helyet jó a szamár is" helyzetbe nem akarok, nem fogok kerülni! Viszont télleg nem tudom nem meg bámulni őt. Szinte le vesz a lábamról és ha össze is jönne, talán, csak nekem lenne sokkal rosszabb egy alkalmi után!


2023. júl. 12. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Te nem szeretnél ló helyett szamár lenni, de másokat simán belerángatsz ebbe a szerepbe. Nem vagy egy kicsit önző? El kellene engedni a múltat, elhiszem, hogy ez így nagyon romantikus, de ha a múltban ragadsz, elcseszed az életed. Az ex már nincs, mint ex, lehet egy kedves emlék régről, meg persze a gyerek anyukája, de ennyi. Túl kell lépni, mert ami volt, meghalt.
2023. júl. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Senkit nem ragasztok bele semmilyen szerepbe!

Az hogy, nekem is mint férfinak mind egy embernek szükségem van szerelemre, romantikára, egy társra az nem úgy kell venni, hogy szakított mondjuk tegnap és lám lás csodát, másnap már más van.

2023. júl. 12. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!