Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már ilyen nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen nektek?

Figyelt kérdés

Illetve van erre esély egyáltalán?

Ha egy lány már nem szeretné folytatni veled, mert a saját útját szeretné megkeresni egyedül, (ez a szakítás indoka, ami valós), de szeret még mindig, szóval ha elhagy, és ezután nem írsz neki, vissza fog jönni? Rá fog jönni hogy minden tökéletes volt a kapcsolatban, és nem fog jobbat találni?


2023. júl. 19. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha tökéletes lett volna neki is, nem ment volna el.
2023. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Ha éppen nem talál jobbat (az biztos hogy keresgél), akkor talán visszajöhet, de egyrészt nem lesz ugyanolyan, másrészt a következő adandó alkalommal újra dobni fog, mert már nem szeret, ha szeretne akkor nem akarna nélküled lenni!


Ez a saját út keresése nagyon rossz szöveg, kb. a “szeretném még kiélni magam” szofisztikált változata.


Keresd meg magadban a hibát, mi változott a kapcsolatban részedről, és ebből tanulj a következő kapcsolatodra. Engem azért hagyott el az exem anno, mert meghíztam, így már nem tetszettem neki. A következő kapcsolatomban már nem fogom elhagyni magam (bár sajnos ez a hízás nálam élethelyzet függő volt, és a kapcsolatunk amúgy sem volt rendben, nem csak miattam).


25/F

2023. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Ez csak egy "kedves" lekoptató szöveg.

Az is lehet, már szakításkor megvolt az utód.

Szóval ne várj visszatérést.

2023. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Gyanitom, ha megtalalja a sajat utjat, az nem az lesz, amin te is jarsz. A te utadon o eltevedt, nem talalta onmagat. Rohadtul nem fog visszajonni.
2023. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"Rá fog jönni hogy minden tökéletes volt a kapcsolatban, és nem fog jobbat találni?" Valószínűleg nem volt tökéletes, és talán még vannak értelmei, de az eszével tudja, hogy más kell neki. Ez nem könnyű, de sokszor szükséges lépés. De ne haragudj, kinek gondolod magad, hogy itt kijelented, hogy nem fog jobbat találni? Miért is? Azért nem vagy te se tökéletes, simán találhat valakit, aki hozzá sokkal jobban illik. Talán ha az egódból vissza vennél, jobban átlátnád, hogy mi volt a gond a "tökéletes" kapcsolatoddal.
2023. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mert mondta :D
2023. júl. 19. 14:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek az ilyen "csodákban"...

Aki egyszer elment, ne is jöjjön vissza.

2023. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, jegyezd meg, hogy itt mindenki tökéletes és még soha nem hozott rossz párkapcsolati döntést. 😉 A valóságban igenis létezik újrakezdés, nekem is sikerült. Bár kellett hozzá pár vacak év szakítás után mindkettőnknek, hogy igazán értékelni tudjuk a kapcsolatunkat, de megtanultuk a leckét. Drukkolok, hogy veletek is megtörténjen!
2023. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm 8-as! őszintén örülök nektek! legyetek boldogok!
2023. júl. 20. 13:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért néha érdemes életjelet adni magatokról egymásnak, nem tolakodva, csak érdeklődve felőle...
2023. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!