Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi volt a leghősiesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt a leghősiesebb dolog amit egy fiú megtett nektek/értetek?

Figyelt kérdés

Manapság már alig van klasszikus hősiesség, lovagiasság, vannak, akik nem is bánják. Nektek mi a véleményetek, jó-e, ha egy férfi lovagias, és szerintetek milyen "hőstettekre" van lehetőség a mai világban?

Fiúk is írhatnak saját véleményt!

18/L



2015. ápr. 6. 22:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Kinyitottam egy lánynak az ajtót és előreengedtem. Igazi lovag vagyok.
2015. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kabátját odaadta, elszaladt ruháért :)
2015. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyszer kaptam egy kézcsókot... Csak poénkodtunk az egyik barátommal, és a rossz kezemet nyújtottam, de annyira jól esett, elpirultam rendesen :D
2015. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Kinyitotta az ajtót előttem bement, és becsukta igazi lovag.
2015. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Fasziként azt mondom, sajnos egyre kevesebb valódi NŐ van, aki megérdemli a lovagias viselkedést. Másrészt pl. rendszeresen előreengedem a hölgyeményeket az ajtóban (nehogy már én kapjam az első pofont), felajánlom, hogy segítek cipelni mondjuk a bőröndjüket, de a legtöbben úgy néznek rám, mint egy gyilkosra, és közlik, hogy megoldják egyedül is stb.
2015. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
faztam es kertem egy haverom kabatjat de nem adta oda...aztan egy osztalytarsam aki szinten fiu, beallt mogem es ramrakta a kabatjat^^ olyan finom illata volt *-* 17/L
2015. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vannak utálóim, elismerem. Ugyanúgy lányok. Nem mennék bele miért, szerintem csak túl irigyek. Sajnos osztály és évdolyamtársaim, négyen vannak. Volt egyszer, hogy nagyon keményen ki akartak készíteni, nekem pedig nagyon rossz napjaim voltak és mindent megragadtak ellenem. Ezt látta egy régi kedves fiúbarátom és amikor már pityeregni kezdtem, akkor keményen visszaszólt nekik és megvédett. Akkor nagyon hálás voltam neki, ma is az vagyok. :)
2015. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kabátot én is sokszor adtam már át, de hát aki kicsit is fontos nekem nyilván nem akarom, h beteg legyen, pláne ha én még kabát nélkül se igazán fáznék.

Egyszer sajnos egy közeli lány ismerösöm kézben kellett a kórházba vinnem mert beteg lett... Magátol nem ment volna bár már ereje se volt. mentőt nem engedte h hívjak. A legrosszabb a buszon utazó emberek reakcioja volt. Ahelyett, hogy segítettek volna, úgynéztek ránk mint két rossz drogosra... Nagyon rossz emlék a mai napig. De azért belül egy kicsit büszke vagyok magamra h segítettem. :)

2015. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Ki az aki magat faszinak nevezi? Miert nem szivi, vagy bajszi? Miert kell igy minosittenie magat?
2015. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
1 éve a buszon leszálláshoz készülődtünk, és egy pillanatig nem kapaszkodott egy lány/nő(nem tudom hova kategorizálni.), és jött egy kanyar, ő meg elkezdett dőlni, én tartottam meg, ha nem állok ott akkor elesett volna. Elnézést is kért, meg is köszönte, aztán elváltak útjaink. :P
2015. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!