Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő egy ilyen szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő egy ilyen szakítást feldolgozni?

Figyelt kérdés

Negyedik komoly párkapcsolatom szűk 2 hete ért véget. Sajnos gyakoriak voltak a "hullámzások", de bő évig életben tartottuk. Mindketten elrontottuk, randi után szinte heteken belül szinte összeköltöztünk. Együttélésünk alatt heti egyszer aludtam saját lakásban. Exem lakásában 10 hónapot éltünk is együtt, de részben anyagi okokból különköltöztünk. Van két kiskamasz gyereke, de velük jól kijöttem, igaz sokszor hallották vitáinkat. Különköltözés után hétköznap 2x, hétvégén szinte végig együtt töltöttük.

Kapcsolatunkra egyrészt feszültségkeltés, bűntudatkeltés, féltékenység, dacból tiltogatás, a múltjaink sokszoros felhánytorgatása, hatalmas viták, másfelől hihetetlen mély gondoskodás, egymáshoz ragaszkodás, ölelések, bújások, tartalmas programok, sok kimozdulás, majd (rikuló, de) minőségi szex volt jellemző.

Nagyon-nagyon nehezen, de a vége felé, utolsó pár hónapban állt volna össze talán... csak addig az exem érzései elmúltak. Próbáltuk megoldani, rengeteget beszélgettünk, de boldogtalanul éltünk. Egyszerűen nem illettünk össze, de Mi mégis a végsőkig mindenáron ragaszkodtunk egymáshoz... magunk se értjük miért...

Lassan 2 hete, egy keddi napon már érezhető volt, h valami történni fog... alváskor közölte h nem szeretné h menjek csütörtökön, de szombaton se. A közös nyaralást azért ne mondjam vissza, mert jajj, megígértük a gyerekeknek. Elviharzottam a lakásból, vasútállomásra, lemondtam a nyaralást, de aztán visszakéredzkedtem. Ott aludtam, de nem mellette reggelig.

Utána beszéltünk, írtunk egymásnak. Nem akart hitegetni, de nem mondott egyértelműen választ arra, mikor vihetem el maradék cuccaim (matrac, pizsama, karácsonyi fényfüzérek). Mindig azt mondogatta, legyünk őszinték, és állította h nem akar párt, nem fog randizni.

Én titkon reméltem h szünet és békülés lesz, de legalább egy tisztességes búcsú-találkozás.

Tegnap reggel/délelőtt még írtunk sokat... majd délután-este csönd. Ráírtam, mert mardosott a bizonytalanság, h akkor rendben, mikor vihetem el cuccaim. Mivel nem válaszolt, felhívtam, egy férfi mutatkozott be, és elegáns arroganciával közölte, h majd ha akar, beszél velem az exem... mindenhonnan tiltva lettem, nem tudtam elérni, üzenetemre nem reagált....

Éjjel annyira nem tudtam az idegtől és fájdalomtól aludni, h útra keltem autóval. Nem írtam elején, de kb 50 kilométerre laktunk egymástól. Sejtésem beigazolódott, ablakok becsukva (ergo exem gyerekei nagyszülőknél), exem kocsija ház előtt, de senki nem nyitott ajtót. Ebből nem tudtam mást következtetést levonni, mint azt, h exem már alig 2 hét után felment egy másik pasihoz... ahhoz, aki telefonba beleszólt...

Pokoli fájdalom, mintha szívem tépték volna ki...

Tudom, semmi jogom nincs számonkérni, de azért egy egyenes, őszinte, személyes lezárás kijárt volna... olyan többlet-információ nélkül, h az exem máris, 2 héttel szakítás után, 1 éves kapcsolattal háta mögött másik férfival kefél.

Borzasztóan össze vagyok törve.... hogyan élhetném túl...? Hogyan bízzak meg ezután bárkiben is...? Egy szeretethiányos, alacsony önbizalmú, de talán nem csúnya pasi vagyok.

Exem 42 éves nő / én 39 éves férfi



2023. júl. 23. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok zene, sok mozgás és türelem. Csak az idő fog segíteni.

És foglald el magad, ne legyenek üresjáratok, teljen értelmesen az idő.

Együttérzek, nagyon rossz lehet,

2023. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen no utan nem sirunk. Keress valami rendes partnert
2023. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"boldogtalanul éltünk. Egyszerűen nem illettünk össze" - Sajnos így volt.

2 héttel szakítás után, 1 éves rossz kapcsolattal a háta mögött azzal lehet, akivel csak akar.

2023. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. 39 éves korodig nem tanultad meg, milyen egy egészséges kapcsolat, most utoljára is folyamatos bántások, konfliktusok, balhék között éltél és ezt tudod teljes beleéléssel gyászolni és az írásod fele csak mártírkodás, sebnyalogatás. Szerintem ideje lenne ezen dolgoznod, felismerni a mozgatórugóidat, hogy miért olyan ember mellett akarsz kitartani, akivel nagyrészt fáj! Azt írod, "mindenáron ragaszkodtunk egymáshoz... magunk se értjük miért..." Na ezt kellene végre jól megfejtened, hogy máshogy válassz legközelebb.
2023. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is 2 hete lett vége egy 6 éves kapcsolatnak. Voltak beszélgetéseink, próbáltam mellette lenni de egy hétvégi vita során szó nélkül elvitte az összes cuccát. Így döntött, elfogadtam. Nem írok neki, nem keresem. Iszonyatosan nehéz, de majd az idő segít rajta. Sokszor sírok, igyekszem az időmet kitölteni. Kitartás! Tudom min mész keresztül
2023. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddigi válaszaitokat... idő kell, mire kiheverem, önbizalmam visszaszerzem. De akárhogy is agyalok, egyre több, kapcsolatunk folytatása, békülés elleni szó, tett, emlék jut eszembe.

Nekem férfiként azt is nehéz megemésztenem, h exem csinos nőként játszi könnyedséggel szerez szexpartnert, míg nekem lehet hónapokig nem sikerül...

2023. júl. 23. 21:28
 7/7 A kérdező kommentje:

Friss hírek:

Váltottunk e-mailt ex-el. Állítólag otthon volt gyerekekkel, és nem nyitott ajtót... szerintem hazudott, mert égvilágon semmit se hallottam.

Állítólag feljelentett... na, ez gáz... ha büntetőügy lesz, bukom az állásomat... tudom, nekem nem kellett volna balhézni, őrültség volt éjjel 50 km-t autózni h nyomozzak utána. De összeomlottam.

Borzasztóan bánt az egész történés, de magamnak köszönhetem... Jogos, ha megbüntetnek. Erre az sem mentség h összeomlottam.

Miért nem tudom elengedni?! Miért nem működött a kapcsolatunk balhé nélkül? Tudom, h bántottuk egymást, de mégis mazochista vagyok... miért kellett és kell ez nekem?! Folyton ezeken kattogok.

Mélyponton vagyok, ma mentem vissza szabadságról dolgozni, picit elterelte gondolataimat. De meló után ráírtam pszichológusra, hátha tud előbb fogadni. Mert úgy érzem a segítség előbb kell. Hiába tornázom, beszélek külön élő 7 éves kislányommal, alig lesz jobb.

Házhoz megyek a pofonért, biztos kapok egy-két hozzászólást, de érzem ki kell írni magamból... megőrülök.

2023. júl. 24. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!