Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más embereket mennyire visel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más embereket mennyire visel meg, ha látják, hogy egy exük, akikkel éveket voltak teljesen tönkreteszi magát?

Figyelt kérdés
Pár hónapja láttam, hogy az a csaj, akivel a legtöbbet voltam (6 évet) teljesen leépülőben van, alkoholista, lefogyott, beesett az arca, aztán még csak 26 éves. Teljesen véletlenül láttam meg egy közös ismerősünk által, amúgy nem itt él ahol én (nem tudom hol lakik), le is vagyunk tiltva egymásnak. Haragban váltunk el, szóval túlzottan nem viselt meg, meg már évek teltek el, közömbössé vált. Csak én vagyok ilyen szemét, hogy nem érdekel mi lett belőle, vagy más is így lenne vele? Amúgy a kapcsolatunkban szinte végig agresszív volt.
2023. júl. 24. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, csak nálam 20 év telt el.. Mi nem váltunk el haragban, egyszerűen máshová vezetett az utunk, így mindenki arra ment, amerre jónak látta.
2023. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kiïrtad ide, valamilyen szinten érdekel és valamennyire megvisel. De a szavaidból úgy veszem ki, hogy nem nagyon. Az nehéz, hogy ez így van-e jól. Te valószínűleg tovább léptél azóta. Az, hogy most van-e párod vagy épp ismerkrdsz-e valakivel, az nem derül ki, de jobb ha ebben ez nem húz vissza. Viszont ha az exszel van közös ismerős, annyit mindhatnàl annak a közós ismerősnek, hogy a volt párod valószínűleg bajban van. De szerintem ennyi és nem több.
2023. júl. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minimálisan sem érdekel. Megérdemli, ennyi a nagy helyzet.
2023. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, engem kifejezetten boldoggá tett :D


Ő szakított velem, majd egyből lett új barátnője, akivel már akkor is volt valami, amíg még együtt voltunk, miatta lett vége. Én utána 2 évig szingli voltam. Nekem glow upom volt, sokat fogytam (tudatosan, egészségesen), több barátom lett, sok új embert ismertem meg, a pasik legyeskedtek körülöttem, boldog és szabad voltam. Persze nem egyből, hónapokkal később. Exem meg ezzel a nővel távkapcsolatban volt, ami nem tett jót neki, mert nagyon leépült. Mindig érdekelte, hogy néz ki, egyszer elszakadt a farmerja és mackónadrágban tudott csak hazamenni és kivolt rajta, hogy mások ezt látják. Na ugyanebben a mackóban kezdett suliba járni. Csaj rászoktatta a cigire. A haját nem vágta le, hanem hajpánttal, igen, férfi létére hajpánttal fogta fel, hogy ne lógjon a szemébe, aztán hajgumival kötötte össze, amikor már elég hosszú volt. Nem borotválkozott többet arcon, de neki nem nő szép szakálla, hanem csak ilyen hülyén álló van.


Kifejezetten öröm volt nézni ezt a lecsúszást :D Mint kiderült az új lánnyal se jött ki jól, hamar vége is lett.

2023. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!