Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy élitek meg, hogy ti még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élitek meg, hogy ti még nem vagytok házasok (ha vágytok rá), és meglátjátok, hogy az exeteknek esküvője volt?

Figyelt kérdés
Nekem a házasság egy afféle révbe érés, hogy oké, ez pipa, keresgélni már nem kell, csak dolgozni rajta. Oké, el lehet válni, de nem ez a cél. Okos ember olyannal házasodik, akit ismer és megéltek együtt sok mindent és biztosra veszi, hogy mindig dolgozni fognak a kapcsolatért. És amelyik fél előbb házasodik, az nyert és biztos ezerszer jobban szereti, jobban bánik a házastársával, mint anno téged/veled.
2023. aug. 1. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Az exem nem érdekel, de másnál sem visel meg különösebben. Értem miért írod, nyilván nekem sem esik jól, mert én is nagyon szeretnék házasságot, de egy kapcsolat, egy ismerkedés bármikor összejöhet, ma még szomorúan nézel magad elé, holnap meg belebotlasz abba, akivel jövőre már össze is házasodtok. :) Sok mással is van ez az életben, miért ne lehetne ezzel is?
2023. aug. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%

Az egyik exem konrkétan velem párhuzamosan dugatta magát az új faszijával, akivel bejelentették a nagy habos-babos esküvőt. El lehet képzelni, mennyire hűséges típus. Ja, lehet ezt révbe érésnek hívni, de erről a régi mondás jut eszembe:

"Egyesek szerint a házasság kikötő a viharban; de szerintem inkább vihar a kikötőben"

2023. aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Hát, figyelj nekem így nem egy ilyen óriási életcél a házasság, én most csak azért nem fogom sz-rul érezni magam, mert más megházasodik.

Nagyon kevés olyan házasságot láttam életem során, amire azt mondom, hogy na, ez igen, ilyen nekem is kell, erre érdemes irigynek lenni, szóval szerintem a házasság önmagában nem egy főnyeremény, egy jó házasság már mondjuk inkább az, és sztem egyáltalán nem feltétlen jelenti azt, hogy jobban szereti az illetőt, sokszor egyszerűen csak akkor dönti el valaki, hogy le akar telepedni, amikor pont nem te vagy mellette.

2023. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!