Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nyaralás lemondása egy héttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralás lemondása egy héttel előtte, repülőjegy is már megvan?

Figyelt kérdés

Kihűlt a kapcsolatunk, csak hétvégén találkozunk már 2 eve, es semmi nem lesz az osszekoltozesbol,csak igergette(ő a férfi bar ez most nem igazan szamit) nem birom ezt igy mar...

Korabban megegyeztunk,hogy a lefoglalt nyaralasra már elmegyunk,es utana beszeljuk mi legyen de nekem gyomoridegem van miatta 2 napja...Nem bírom tovabb ezt a hetvegi kapcsolatot, pláne közel a harminchoz. A repjegyet buknánk, a szállás még ingyen lemondhato, befizetett program nincs így előre.

Nagyon nem szeretnék így elmenni..Jopofizni es hazajonni szakitani.

Mit csinalnatok?

Légyszíves ne szidjatok, nagyon magam alatt vagyok így is.



2023. aug. 2. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Vallald be…
2023. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Marmint a repjegy bukot
2023. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Ha már mindenképp szakítás lesz belőle, attól még elmehettek egy utolsó útra. Legalább a lezárás legyen jó. :D
2023. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
szerintem beszélgessetek az út előtt egy jó nagyot, akár telón is ha nem tudtok talizni. ha nem kész változtatni, akkor sajnos ennyi. viszont ha kész a változásra egy ilyen nyaralás erre pont jól jöhet
2023. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Menj el mással, vagy egyedül.
2023. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Én egy full ingyen (nekem ingyen) álomutat mondtam le, mert annyira rosszul voltam már az exemtől, hogy nem érdekelt semmi, csak, hogy végre ne vele legyek😂
2023. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Mondd le, a repjegyet meg ajánld fel, hogy átadod valakinek, ha van kivel elmennie.
2023. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Biztos nem mennék el. Külföldön amúgy is kiéleződnek a viszinyok, mert komfortzónán kívülvan az ember, még nagyobb lenne a feszültség. Nem ér annyit az idegeskedés.
2023. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Ne menj el, ez egy szarkupac. Más városban éltek, vagy miért nem tudtok találkozni?
2023. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Most komolyan egy repjegyen meg nyaraláson idegelsz,ahelyett hogy

azonnal le ülnétek megbeszélni a dolgokat?

te magad írtad,kihűlt a kapcsolat.Ezen nincs mit szépíteni.

2023. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!