Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudom, hogy mit szeretnék de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy mit szeretnék de nem merem kimondani, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve vagyunk együtt. Még fiatalok vagyunk. Nem halad semerre a kapcsolat. Mindennapivá váltak a veszekédesek és beszélgettünk róla. Belefáradtunk mindketten de nem merjük kimondani, nagyon szeretjük egymást attól függetlenül csak annyira ellentétei vagyunk egymásnak, hogy akármennyire próbálkoztunk nem ment az összecsiszolódás. Hogy a fenébe lehet ezt kimondani? Csak őrlöm magam rajta és 0/24 agyalok a témàn. Egyszerűen és egyenesen? Mégsem olyan egyszerű…

2023. aug. 7. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeretni egymást, ragaszkodni egymáshoz, felni az egyedülléttől, a jövőtől nem egyenlő azzal, hogy szerelmesek vagytok egymásba. Szeretheted, mint embert, de sajnos ez kevés, hogyha nem értitek meg egymást hiába próbálkoztatok már. Nem olyan nehéz kimondani, hogy vége, sőt megkönnyebbülés, hogyha tudod, hogy jobb lesz nektek egymás nélkül és erős jellem vagy. Egyedül akkor nehéz, hogyha gyenge karaktered van, akár társfüggő vagy, nem elképzelhetetlen számodra a szingliség...
2023. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mik lennének azok a nagy különbözőségek?

Nekem elozo parommal volt ilyen kapcsolatom, vagyis inkább csak egy dolog volt, de az nagyon kiütközött.

2023. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1; Mindketten gyenge jellemek vagyunk sajnos 😅 én igyekszem változtatni, és igyekszem saját magam megerősítésére, mert észreveszem a saját hibáimat. Próbálom fejleszteni magamat, és egy ideje már magamra fókuszálok, mert elvesztettem saját magamat ebben a párkapcsolatban, vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. Ő “üljünk a saját szarunkban” kategória…

De attól függetlenül nehéz számomra.


2;Teljesen más értékek, érdeklődési kör, illetve célok.

2023. aug. 7. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
5 év nem kevés idő, megértem a tipródásodat. De az évek csak múlnak, és, ha igaz, amit a 2. pontban írtál, akkor nem érdemes tovább benne maradni, nemcsak neked, de neki sem.
2023. aug. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi ugyanebben vagyunk, 9éves kapcsolat..együtt élünk 5éve
2023. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úristen, ugyan ebben vagyok... 5 éve vagyunk együtt, régóta érzem, hogy valami nem okés, de nem olyan rég beszéltünk is róla, hogy hogyan tovább. Mondjuk a képbe az is bejátszik, hogy már le van foglalvan a nyaralás, azelőtt nem szakítanék... :D

De igen, ez marha nehéz, mert 5 év alatt rengeted miatt kötődik egymáshoz két ember, akik valah szerelmesek voltak.

2023. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell erőltettni!
2023. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!