Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt barátnőm ennyire önző lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm ennyire önző lehet?

Figyelt kérdés
Mi egy ideje külön vagyunk,de emberileg próbáltam viselkedni vele.Pár hete történt az esemény, szabadtéri rendezvényen meglátott oda jött tesójával.Mi van velem stb,nosztalgiázott velem kapcsolatosan.Rá pár nap múlva felhívott,sírva,szülei meg egyéb dolgok miatt hogy problémák vannak. Próbáltam nyugtatni,de a személyes kontaktot kerülni. Volt bennem egy furcsa érzés meg gondolat,hogy hát a mi kapcsolatunk egy új csávó miatt lett vége,bár ő szerinte nem,de mindegy,de véget ért neki ez is. És gyakorlatilag.. eltűnt most. Mondom most úgy jön ki,ha ő éppen rottyon van akkor meg talál amíg helyre nem jön?20 éves a lány.Egy két ismerőse szerint valami nem kerek nála fiatalsága ellenére,melegen ajánlották inkább kerüljem ezt is,hogy bármi féle lelkisegélyt szolgáltassak,állítolag megint valami új szerzemény a kapuban van.Barátnőivel is állítolag hol ilyen hol olyan.Értelmes inteligens lánynak ismertem meg
2023. aug. 8. 01:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Érzelmileg, idegileg labilis. Nem találja a helyét.

Párkapcsolatra alkalmatlan, mert még nagyon éretlen.

2023. aug. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Viszont olyan mintha meg közben arra vágyna,mármint kapcsolatra. Ugyan ő akart véget vetni,gyakorlatilag "le sem zártuk"össze hordott hülyeségeket indoknak azt sms-ben tette. Nagyon sokat örlődtem,kerestem a hibát magamba meg válaszokat,néha most is. Mikor felkeres,mondom most mit mondjak,mit vár. Nem lett volna semmi gond ha meg marad,de a fiatalsága miatt elnéző voltam,annyit mondtam ha ezt szeretnéd én el engedlek.De ha aztmondod idegileg labilis elhiszem,sokszor ezt is emlegette a telefonba,hogy ő neki új idegrendszer kell. Régebben aztmondta még(ha igaz ez) szeret hozzám jönni,mert minden nyugodt
2023. aug. 8. 01:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz,hogy egy màsik pasiért lett vége a kapcsolatoknak akkor nekem minden világos. Ha nincs ló jó a régi szamár is. Màr bocsánat,de szamárnak néz aki ha kell neki ott van aztán ha nem kell neki akkor eldobja. Mert szerintem ez lenne,még nincs jobb addig te legyél a támasza.
2023. aug. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elfogadom persze. Mármint tőled ezt. Kicsit legalább felvilágosít. Változtatok mindenképp ezen. És pluszban ehez társul szerinted a labilis is mentálisan?
2023. aug. 8. 03:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Felhívott, te nem akartál vele találkozni, és ez után eltűnt?

Miért, mit kellett volna tennie, tovább könyörögni neked?

Hogy labilis-e, azt egy ennyibol szakember sem tudja megmondani, viszont az jön le, hogy te azért szeretnél újból vele lenni, különben nem zavarna, hogy nem jelentkezik. Te sem a helyzet a magaslatán.

2023. aug. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Felhívott,el panaszolta dolgait. Utalgatott egy két dologra ami azt következtette hogy találkozni kell ő nála/náluk.Nem utálom,de nyilván nem is esett jól ez az egész. Pláne mikor láttam néha milyenekkel jött össze.
2023. aug. 8. 04:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért nem csapod rá aa telefont?
2023. aug. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, nekem is volt ilyen, csak csávóval. Kirakott egyik napról a másikra, mint a szemetet (nyilván képbe jött valaki, akkor szoktak ilyen nagy mellénnyel offolni), aztán hónapok múlva jött a kedveskedés, ami kiderült, hogy azért volt, mert beteg lett, s nem volt akkor éppen csaj, aki meghallgatja a lelki nyűgjeit. Ha ez most lenne, az első levélnél tiltanám.
2023. aug. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7# meg gondolando már ez.

8# írtam privátba

2023. aug. 8. 07:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kene az exxel informalis kapcsolatnal tobbet fenntartani. A problemai nem tartoznak rad. Meg is kerdeznem, hogy miert mondja ezeket neked, amikor nem erdekel?
2023. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!