Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szereti bármelyikünket is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereti bármelyikünket is?

Figyelt kérdés
1,5 éve szakítottam a volt párommal. Nagyon szerettük egymást, de mindketten olyan dolgokra vágytunk amit nem tudtunk megadni egymásnak, ezért úgy láttam jobbnak, ha külön utakon folytatjuk. Pár hónapja a véletlenek folyton úgy hozzák, hogy találkozunk. Az első ilyen véletlen pár hónapja történt, amikor mint két régi ismerős váltottunk pár szót és elmondta, hogy jól alakul az élete, barátnője van, sikeres stb.Nekem akkor sem volt és most sincs párom. Ezután viszont több üzenetet is kaptam tőle, amiben a szakításunk miértjeire kereste a választ és találkozgatni szeretett volna velem. Egyszer találkoztunk, átölelt, megsimogatta a kezem, az arcom, puszilgatott és további találkozásokat kért.Ezeket már lemondtam és elküldtem ismét, mert elszégyelltem magam, hiszen barátnője van, ugyanakkor érzelmileg nagyon felkavart a vele való találkozás. Ismét eltelt pár hónap és pár napja megint írt, hogy nem érti miért szakítottam vele és, hogy milyen sokat jelentettem neki, de már van valakije, akit nem tud közel engedni magához, ugyanakkor szereti Őt, így Őt sem akarja megbántani elhagyni, de velem is találkozni akar, de titokban... Sokszor elmondtam már neki a szakításunk okát személyesen is, mégis mindig azt a választ kapom,hogy ez számára nem elfogadható indok. Én még nem vagyok túl rajta annak ellenére, hogy szakítottam vele, mégsem szeretném tönkretenni a kapcsolatát. Szeretnék újra vele lenni, vagy túl lenni már rajta, de mivel szinte mindig összetalálkozunk így nagyon nehéz.. Szerintetek mit tegyek? Szereti Ő őszintén bármelyikünket is vagy csak szórakozni szeretne velem vagy a barátnőjével?

2022. febr. 12. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozik. Először is a szakításra nem kell indok se, elég, ha azt mondod, hogy nem. Azzal meg a lányt és téged is megaláz, ha titkos szeretőnek tart.
2022. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Őt se szereti, téged se, és nem is olyan tuti az élete ahogy azt elmondja
2022. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyomorult gyáva féreg, aki annyira se bírja elviselni magát, hogy kicsit egyedül legyen és ne más emberek érzelmeivel és életével játszon.
2022. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, te szakítottál.

Akkor miért beszélgetsz még mindig vele?

Mind a kettőtöknek rossz így.

Ha vége, legyen vége.

2022. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!