Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Direkt csinálja ezt az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt csinálja ezt az exem?

Figyelt kérdés
1 éve voltunk együtt CSAK 2 hónapig. Nagyon intenzív és szenvedélyes kapcsolat volt, ilyen “első látásra szerelem”. Hamar szakított velem és kb. rögtön tovább is lépett, de sosem zárta le velem rendesen az egészet, nem adott magyarázatot stb. Pedig kértem. Kb. azóta barátnője van, de keresi a társaságom. Vagyis alapból elég flegma/bunkó/távolságtartó, és nem is beszéltünk csomó ideig egy szót sem, de instagrammon mindig reagál a sztorijaimra, volt hogy rám írt privátban, hogy örült, hogy látott, volt, hogy hozzám ért/megbámult, meg részegen mindig jön hozzám beszélgetni. De alap inkább bunkó és távolságtartó. Én mostmár megint megkértem, hogy beszéljünk, mert zavar hogy ezeket csinálja, de arra meg nem hajlandó

2023. aug. 12. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tiltsd le, ha zavar
2023. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Küld el,hogy hagyjon békén!
2023. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De szerintetek miért csinálja ezt? Szórakozik velem? Vagy érez valamit? Miért nem foglalkozik a barátnőjével?
2023. aug. 13. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert nem küldted még el a picsbe. Ennyi. Azt reméli, amikor a bnőjének nem oké, megdughat még párszor.
2023. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!