Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig fog meg fajni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog meg fajni?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok, es o volt az elso fiu akibe szerelmes voltam... Gimi utolso eveben kezdodott, nekem eleinte nem jott be, de nagyon nagyon kitarto volt, ami elkezdett nekem imponalni. Aztan az egesz evet egyutt toltottuk, de valahogy megse haladt semmerre a dolog. Nem voltunk egyutt hivatalosan. Valamint eleg mixelt jeleket adott nekem, nyomult ezerrel de azert beszelt mas lanyokrol is stb... Erettsegikor megszakitottam vele ezt az egeszet mert nem akartam hogy elterelje a figyelmem. Utana par honap utan egyetem alatt megint elkezdtunk kavarni, mar nem volt olyan intneziv mint regen, mindenkinek megvolt az egyeb elete mellette. Tudtam hogy vannak a sraccal gondok es nagyon erettlen de megis nagyon szerettem. Remeltem hogy ezt a kavargatast meg tudjuk kicsit huzni. Most voltam egy honapot kulfoldon es egy par napja mikor hazajottem kozolte velem, hogy ossze fog jonni egy lannyal, de amig meg nincsenek egyutt randizhatunk tovabbra is... Meg meg ecsetle hogy mennyire fogok neki hianyozni, meg egyeb fszsagok hogy meg megkaphasson... Nagyon gaz volt.. Annak ellenere hogy tudom hogy mennyire mergezo volt a fiu, es orulnom kene hogy vege, megis szomoru vagyok. Mikor leszek tul ezen? 20L
2023. aug. 15. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

“kozolte velem, hogy ossze fog jonni egy lannyal, de amig meg nincsenek egyutt randizhatunk tovabbra is..”


Ne rajta agyalj, hanem azon, hogy van-e még maradék önbecsülesed.

2023. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyilvan mondtam, hogy akkor koszonom, ez ennyi volt:D de most nem ez a lenyeg.. A lenyeg hogy latom hogy mennyire ego az egesz es megis szomoru vagyok
2023. aug. 15. 20:24
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Kedves Kérdező!


Akkor leszel túl ezen, mikor már nem ragaszkodsz a gondolataidhoz és az érzelmeidhez.


Mert ki az, aki ragaszkodik?

Én?

Ki ez az Én?


Majd megérted, hogy te nem a gondolataid, nem az érzéseid vagy.


Így a fájdalom is el múlik...

2023. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Addig fog fájni míg el nem múlik. XD


Komolyra véve az tuti fix, hogy sokkal tovább, ha tartod vele a kapcsolatot!!!

Ha letiltod, nem találkozol vele akkor hamarabb túl leszel rajta, mint ha hagyod, hogy hülyére vegyen továbbra is, hiába gondolod, hogy vége nem lesz, mert rá fog szedni "randikra" = szexkapcsolatra/szeretői viszonyra, ha nem teszel pontot ennek a kihasználásnak részéről irányodba!

Az a baj, hogy annyi idő után míg mindig ő irányít téged és nem te önmagad! Ha változtatni akarsz a szituáción, akkor kiiktatod az életedből örökre, magaddal foglalkozol helyette, pszichológus se ártana, mert tényleg önértékelési zavaraid vannak!

2023. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
72%

Noshàt, én fixre màssal foglalkoznék.


Ha ez segít, nyugodtan tudatosítsd magadban, h konkrétan àtvertek.

Persze kellettél hozzà te is, azt gondolvàn, hez a srác majd az "A" sràc lesz.


Jusson később is eszedbe, tettek beszélnek, nem a szàj.

2023. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, általában olyanok mondják ezt a szöveget mint a 3-as, akik ezt arra használják hogy mindenkivel összefeküdjenek. Gomba és baktériumtenyészetek általában.
2023. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#2


Te nem szomorú vagy, hanem nem nőttél még fel. Majd idővel megszűnik.

Ameddig nem tudsz foglalkozni önmagad megbecsülésével, sokszor lesz még ilyen.

2023. aug. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tapló xd.

Velem egy csaj csinált ezt érte sem kár és a te ex pasid is jobb hogy mostmár csak ex.

Keress normális férfit!

2023. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Örökre, csak egy bizonyos idő után már egy kicsit kevésbé.
2023. aug. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most neked esik ez rosszul mert te vagy az elhagyott fél,

de gondolj abba mikor te szakítottad meg a kapcsolatot az érettségi miatt.

Menni fog ez másodszorra is.Ha pedig jó vele a szex,ne foglalkozz érzelmekkel, használd ki.

2023. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!