Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom tegnap egy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tegnap egy nagy vita után annyit mondott hagyjam békén, és azóta nem keres ! Meddig ne keressem?

Figyelt kérdés

Nagyon mérges voltam , mert megkértem valamire de nem tette meg és ezért azt mondtam neki hogy nagyon lusta és nem számíthatok rá , amiért megsértődött és kiabált velem majd mikor próbáltam közeledni azt mondta hagyjam békén és hazament !

Máskor is volt már vitánk,de ilyen hogy kiabál vagy nem keres,még sosem !

Azt mondta betelt a pohár, most hagyjam békén!


Negatív kommenteket legyszives ne írjatok , így is eléggé kivagyok !



2023. febr. 3. 16:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem írj rá/hívd fel, aztán ha nem akar beszélni, akkor hagyd.
2023. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
12%

Itt sok pozitívat a feminista nyomingerektől sajna nem fogsz kapni, min. hogy hagyd ott.

És próbálj nem veszekedni vele, levon mindig 1 rublikát a kapcsolat értékéből. :(

De, keresd, kicsit később.kérj bocsánatot, ha fontos neked.

2023. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
38%
Még várhatsz kicsit, mielőtt átállítod a státuszod szinglire.
2023. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
Mi van basszus, itt a hétvége a suttyó inceleket, és megrohamozták a GyIK-et? XD
2023. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

#2 már gondolkodtam , hogy írok neki, bocsánatot kérek mert lehet nem kellett volna így rá mordulni!

Az alatt mit értesz hogy ha nem válaszol akkor hagyjam ?

Akkor engedjem el ?

Vagy várjam, hogy majd ír magától ?

2023. febr. 3. 16:38
 6/30 A kérdező kommentje:

#3 mindenképp bocsánatot kérek!

Remelem nem fognak lehúzni és szemet kommenteket írni bár látom jött abból is egy pár !

2023. febr. 3. 16:39
 7/30 anonim ***** válasza:
51%
Szakitott veled
2023. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%

6

Hát figyelj, te tudod, hogy bocsánatot kell-e kérned, az viszont nem árthat, ha keresed. Nem szégyen kibékülést kezdeményezni.


Ha viszont ő nem akar békülni, akkor nyilván hagyni kell. Némelyek sportot űznek abból, hogy csenddel büntetnek - az ilyet nem szabad hagyni. Nálam pl egy hét a lélektani határ. Ha egy hétig nem hajlandó beszélni (legyen szó párkapcsolatról vagy ismerkedésről), akkor részemről el van engedve a történet.

2023. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Ez szakítás lenne ?

Azért a szakítás nem ennyi, az elég gyerekes lenne egy 42 éves férfitól !

2023. febr. 3. 16:43
 10/30 A kérdező kommentje:

#9 igazad van , sajnos ez a csend dolog elég gyerekes es veszélyes !

Nem csaltam meg, nem öltem embert csak kicsit erélyesebben ra szóltam !

Én is egy hétre gondoltam, de most mindenképp bocsánatot kerek tőle !

2023. febr. 3. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!