Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon érez még szeretet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AidenPearce kérdése:

Vajon érez még szeretet irántam?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakított velem, de két nappal ezelőtt elhozta a kocsiját hozzám, mivel jó pár héttel ezelőtt az apjával megbeszéltem, hogy megcsinálom. A story az az, hogy meghozta a kocsiját a műhelyhez és egyből jött oda hozzám, én ignorálni próbáltam, rá se néztem, csak kimentem cigizni. Ő is kijött, beült az autójába és láttam, hogy törölgeti a szemeit meg pakolt. Kiszált és odajött hozzám, és könnyes szemekkel mondta, hogy hozott nekem csokit. Mondtam neki, hogy nem kérem, párszor mondta hogy de neked hoztam, én meg folytattam hogy nem kérem köszönöm. Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy utána elkezdett beszélni a kocsiról hogy mit is csinálok rajta, én tőszavakban válaszoltam, kicsit közelebb lépett hozzám én meg egyet hátra. Odaadtam neki még egy két cuccot és azt hittem hogy elmegy hazafelé. Én visszamentem a műhelybe hátra ahol elsírtam magam, addig fapofával toltam az egészet. Pár másodperc múlva felnéztem és ott állt előttem és azt kérdezte, hogy haragszom-e rá én meg mondtam hogy nem. Megkérdeztem hogy én hiányoztam-e neki valamennyire ő meg azt felelte hogy igen hiányoztam neki és hogy nem szeretne elfelejteni meg hogy sokszor gondol rám. Utána azt kérdeztem, hogy fogom még látni, erre azt válaszolta, hogy nemtudja, de hogy én szeretném-e még látni, erre az volt a válaszom, hogy nemtudom. Párszor hozzám szeretett volna érni, de én elhúztam magam és megkérdezte hogy kaphat-e egy ölelést, amire azt feleltem hogy nem szeretném. Beszélgettünk után egy pár dologról, azután elköszönt és elindult haza. Én utána szóltam, hogy várj és megöleltem(nem egy rövid ölelés volt) és mondtam neki hogy ő is hiányzott. Utána mindenki elindult a dolgára. Tegnap estefelé ráirtam, csak egy két dolgot a kocsijáról. Másfél óráig beszélgettünk ugy sok mindenről, ilyen jogsis dolog meg ő kérdezte meg hogy hogy vagyok. Ma nem írtam neki, ő se nekem, abban bízok, hogy ő fog írni. Szerintetek érez valamit irántam?

2023. aug. 16. 21:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Jézusom. Mint valami tini-regény..
2023. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

De jól esett most ezt olvasni. Pedig nem szeretem az ilyen romi regényeket. De lehet keresek egyet. :)


Szerintem mindketten éreztek a másik iránt. Csak vagy az ész, vagy a büszkeség, erősebb mindkettőtök esetében.

2023. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen szeretne toled valamit hatarozottan
2023. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ezt az önèrzetet èrdemes elhagyni ott ahol szerelem szeretet van. Tapasztalatbòl mondom. Soha sincs jò vège. Mindig a szìved szerint reagàlj amit èpp èrzel nem kell se fapofa semmi! Szereted egyszerű ő is Tèged ezt mutassàtok mindig egymàs fele. A többi a ,, vissza lèptem hasonlòk felesleges önkinzàs meg a màsik kìnzàsa. Minden szèpet Nektek. Ìrj rà! Hìvd fel amikor csak vàgysz a tàrsasàgàra! Ne vàrj nincs mire!
2023. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem tudjuk miért is szskított veled? Még mind ketten szeretitek a màsikat. De még kellene beszélni mi volt a gond, és megtudjàtok-e oldani. Ha nem, akkor tényleg végleg lezárni, ha meg igen, akkor folytatni, nagyon gyorsan meg oldani a problémákat, de ehhez mindkét félnek akarni és ténylegesen tenni kell!
2023. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Az egyszer biztos hogy nincs túl rajtad!

Milyen okból szakított veled, ha nem túl privát a kérdés?

2023. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A szakításkór azt mondta, hogy nem érzi jól magát, nagyjából ennyit mondott
2023. aug. 17. 10:17
 8/21 anonim ***** válasza:
De mi az oka annak, hogy nem érzi jól magát? Jesszusom így, hogy elhallgatsz információkat, tényleg még csak megpróbálni sem tudunk jó választ adni. Valami gond volt, ha szakított, ha nem érezte jól magát a kapcsolatban. Mi lehetett, mi volt ennek az oka?
2023. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tényleg írnék több információt, de egyszerűen ennyit adott ő is nekem, mondta, hogy se ő se én nem vagyunk hibásak csak szimplán nem érzi jól magát és így nem szeretne kapcsolatban lenni
2023. aug. 17. 11:01
 10/21 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Vagy tudod magadtól is, hogy mi nem volt jó vagy elmondta vagy megint már egy troll kérdés ezen az oldalon. Kérlek gondolkozz el rajta, mi nem volt jó a kapcsolatban?
2023. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!