Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy érjem el hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy a párom meg bocsása a hibáimat?

Figyelt kérdés

Másfél év utan a barátnőm kidobott. Jo volt minden csak nekem saját induló valalkozasom van es emiat sok stresz van rajtam. Sokat veszekedtunk a semmisegeken oda vissza csak en mindig ra kontraztam es jobban bantotam a szavaimmal...es vege lett a kapcsolatunknak...de szeretem ot es ujra vele akarok lenni de annyira meg makacsolta magat hogy az hihetetlen...semmit nem lehetet meg beszelni vele normalisan sokszor probaltam de mindig figyelmen kivul hagyot amikor egyutt voltunk akkor is es ezis mindig felidegesitet... Most meg mindenki azt mondja a csaladjabol hogy probalkozak hatha mert szeret meg...mi tevo legyek mit tudok csinalni?


Jellemzői: sosem erdekelte a penz, csak a szeretetem kellett neki, meg a meg becsules, makacs onfeju. Nem halgat sosem masra.



2023. aug. 17. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Ne is haragudj, de nőként én is messze elkerülöm az ilyen idegbeteg alakokat.


Ez nem makacsság kérdése, nyilván elege lett abból, hogy szarul bánsz vele, vagy ahogy tetszik, oda-vissza.


Szerintem hagyjátok egymást békén!

2023. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Aztán mégis minek? Tovább akarod baszogatni?
2023. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is hagyd békén, elege lett belőled.
2023. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Minden azután kezdődött hogy kiderült hogy ugy mond meg csalt de szeretem es fojtatuk csak annyira elvette az egesz az onbizalmamat hogy azt hittem ha nem velem van akkor massal
2023. aug. 17. 09:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás gáz dolog, ettől függetlenül változatlanul azt javaslom, hogy keressetek mindketten valaki mást.
2023. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja meg a veszekedés sem minden napos volt hanem kb 2-3 havonta volt 1 de az mindig nagy volt
2023. aug. 17. 09:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a sűrűsége a lényeg, hanem az, hogy rohadtul nem illetek össze! Mit nem lehet ezen megérteni?
2023. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is csalt, akkor minek akarod visszakapni? Főleg, hogy neki is elege van belőled. Túl kéne lépni rajta.
2023. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha élő szóban is úgy kommunikálsz, ahogy írásban, akkor maximálisan megértem a leányzót... Sajnálom őt. Ha szereted nem kínzod tovább a személyeddel. Engedd el!
2023. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem megmakacsolta magát hanem dobott téged te idióta. Nem kellesz neki, már amíg együtt voltatok is félrekefélt. Hogy lehetsz ennyire férfiatlan?
2023. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!