Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy érezted magad szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érezted magad szakítás elotti nap?

Figyelt kérdés

Amikor te magadban tudtad hogy másnap szakitasz , milyen volt az utolsó este , milyen volt úgy együtt lenni, vagy lefekudni mellé aludni?

Együttélő párok esetén.


2023. aug. 25. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nálunk úgy volt, hogy én aznap döntöttem el, és csináltam is. Már felhívtam három ingatlanost, felhívtam a közös lakás tulaját, annyira elegem volt. És akkor döntöttem úgy, hogy azért nem ártana szólni a pasinak is.

Egyébként borzasztó érzés, akkor is, ha nem alszotok együtt. Nekem egyszer az volt, hogy egy pár napos nyaraláson döntöttem el, ahol az exem nem volt ott. Hát, mit is mondjak, nem volt jó érzés. Telefonon beszéltünk sokat, és közben már ugye én tudtam.... Hát, nem volt jó.

2023. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előtte fèltem ès feszült voltam. Utána megkönnyebültem.
2023. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor tudtam hogy lassan ebből szakítás lesz, akkor már külön aludtunk a végén mindegyik kapcsolatomban. Olyan nem volt, hogy egyik napról a másikra lett volna vége.
2023. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem volt előző nap, csupán kb egy óra.


Semmi extra, összecuccoltam és hívtam apát, hogy jöjjön értem fél hatra, mert addigra már nem élek együtt az addigi barátommal, és még így is rendes voltam, mert megérdemelte volna, hogy szó nélkül lelépjek tőle.

2023. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!