Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Erezted mar ugy egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erezted mar ugy egy kapcsolatban, hogy nem szereted mar elegge a masikat, de a szakitashoz meg tulsagosan szereted?

Figyelt kérdés

Szereted, de idorol-idore elgondolkozol, hogy talan nem elegge. Nem vagy biztos benne, hogy vele szeretned a jovodet, akar osszekoltozni vagy csaladot alapitani..

Akkor elgondolkozol, hogy valoszinuleg szakitani kene, de ahhoz meg megiscsak tulsagosan szereted.

De az ido pedig telik, es ahhoz is tulsagosan szereted, hogy hamis remenyekkel atverd a vegen, ha ugy alakul..

A kornyezeted is azt a visszajelzest adja, hogy nem illetek ossze, kicsit mar ez is befolyasol..

Egyre bizonytalanabb vagy, talan ez csak egy atmeneti rossz idoszak, talan veled van a baj…


2022. okt. 9. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:

"talan ez csak egy atmeneti rossz idoszak"

Mióta tart ez az átmeneti rossz időszak?

2022. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy pár hónapja húzódik meg a háttérben, néha pedig erősebb.
2022. okt. 9. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudtok rajta javítani?

A: igen. Ebben az esetben teljes erővel vessétek bele magatok és rázzátok helyre.

B: nem. Ideje belátni, hogy az időt húzzátok. Most fáj, de hosszú távon jobban jártok mindketten.

2022. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na hat ezaz, pont ez a dilemmam, hogy nem tudom, hogy tudok/tudunk e rajta javitani.
2022. okt. 9. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok én is, bár nem a szeretettel van elsődlegesen gondom, hanem azzal, hogy nem illünk össze párkapcsolatilag. Az elején még át tudtuk hidalni ezt, de mint ha párom teljesen belekényelmesedett volna a kapcsolat biztonságába. Ha vita is van, akkor mindig a szakításra hegyezi ki, sztem így érzi magát nyeregben, h ezzel fenyegetőzhet- de amikor mondom, hogy nyitva van az ajtó, akkor meg visszakozik. A szakításhoz igen, túlságosan szeretem, de racionálisan nézve meg el kéne egymást engedjük. Én már amúgyis belefáradtam abba, hogy erőlködjek, és Ő szerinte meg én okozom a konfliktusokat köztünk, szval vhogy mindig kivágja magát abból, hogy neki bármin is kéne változtatnia. Az is a probléma, amiatt nem tudok lépni, hogy elérte h anyagilag függjek tőle, és ezt túl későn realizáltam. Szval ott vagyok, ahol a part szakad. Most őszintén rábíztam magam a szerencsére, páromat behívták interjúra az ország másik felébe, és reménykedem benne, hogy összejön neki az állás. Így igazából egy win-win szituáció lenne, mert tudja h nem vágyok távkapcsolatra, meg Ő aztán főképp nem bírná ki. Szval ha minden jól alakul, ki sem kell ejtenem a számon, h „beszélnünk kell”. Tudom, qva gáz és gyerekes, de már pszichésen belefáradtam abba, hogy mindig nekem kell erősnek lenni és kezdeményezni. Szurkoljatok 😅
2022. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, en is valahogy igy erzem magam, hogy ha valamiert vege lehetne, ha lenne valami ok, akkor megkonnyebbulnek. Mert egyebkent nincs megcsalas, vagy barmi ilyesmi, szimplan csak en is realizaltam, hogy nem illunk ossze.
2022. okt. 10. 08:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Amíg van bennem szeretet a másik iránt, addig nekem nem megy a szakítás.


Korfüggő is a dolog, fiatalon könnyebb válogatni és hozzád jobban illőt találni. De arra sincs garancia, hogy a következő jobban illik majd hozzád. Lehet megtalálod benne azt, ami a mostani kapcsolatból hiányzik, de egyéb téren ugyanúgy lehet mellényúlás.

2022. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!