Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk de tartjuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk de tartjuk a kapcsolatot mint jó barátok valójában szeret is elmondása szerint mint barátot , észrevettem nagyon érdekli kérdezősködik, hogy vannak-e lányok a láthatáron vagy hogy adott nap este mit fogok csinálni. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2023. aug. 27. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy felnőtt ember létetekre képtelenek vagytok őszintén beszélni az érzéseitekről.
2023. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeret mint barát és nem akar elfelejteni, csak fura hogy ezek a dolgok kifejezetten érdeklik, ez miatt tettem fel a kérdést
2023. aug. 27. 16:37
 3/10 anonim ***** válasza:
nem barátként szeret, és nem akarja hogy más lánnyal legyél, ha nem lett volna elég egyértelmű. van egy olyan érzésem, hogy te szakítottál vele, right?
2023. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem ez a poén
2023. aug. 27. 18:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van. 2 hónap után sikerült talán véget vetni annak hogy ne kínozzon ne keressen mert rosszul esik, még szerelmes vagyok belé.

Ő is meg akart tartani barátnak ami igazából azt jelenti hogy én vagyok a B terv.

Te vagy a B terv barátságba csomagolva és ő vidáman pasizik de téged próbál érzelmileg magához kötni hogy nehezebben találj nőt magadnak így ott legyél kéznél hogy neki ne legyen konkurenciája.

sry hogy negatív vagyok de szerintem ezt csinálja.

2023. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézd, túl lehet bonyolítani az életet csak nem érdemes.

Kérdezz rá konkrétan, hogy most veled akar lenni vagy nem. Ha nem, akkor soha többé nem beszéltek egymással. Mindenhonnan törlés, tiltás, zéró kontakt. Örökre. Ha meg meggondolta magát és veled akar lenni, akkor mondja azt.

2023. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Szakítottunk de tartjuk a kapcsolatot mint jó barátok valójában szeret is elmondása szerint mint barátot"


Szerintem barátkozik veled.

2023. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De gondolom Te nemcsak barátként szereted. Ne beszélj, ne kommunikálj Vele egy darabig!
2023. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezzel mit fogok elérni szerinted? kedves utolsó?
2023. szept. 5. 22:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem reménykedsz benne, hogy újra párkapcsolat lesz köztetek.
2023. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!