Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon akarhat még valamit tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akarhat még valamit tőlem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakítottunk sajnos.

Én miután vége lett próbálkoztam írkáltunk de mondta hogy nem akar békülni.

Egyszer kiakadtam és finoman elküldtem a picsâba.

Letiltott.

Most nemrég levette a tiltást.

(Minek ha nem akar semmit?)

Dumálgatunk időnként néha.

Pl volt fodrásznál kérdeztem milyen lett a haja küldött egy képet magáról. Minek?

Tudja hogy én még szeretem.

Hogy fájdítsa a szívem??

Pizzázni akartam elhívni de nem akar semmit.

Maradt nála pár apróság amit majd visszaküld. (Kb 4x igérte meg de még mindig ott van nála)

Időnként kedves rendes.

Magyarázkodik..

Pl "bocsi itt vagyok már csak ebédeltem"

Játszadozik velem?


2023. aug. 28. 06:48
 1/3 A kérdező kommentje:

Tudom leírta világosan de egy csomó minden nekem úgy jön le hogy van mégy esély a békülésre.

Bár lehet csak bebeszélem magamnak.

2023. aug. 28. 06:49
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak bebeszéled magadnak. Neki meg tetszik, hogy még szereted. Ennyi
2023. aug. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Ja beképzeled. Ő meg kihasznál, játszik veled, mert hagyod. Dobd ki, keress mást.
2023. aug. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!