Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit akarhat még tőlem, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat még tőlem, miért nem tud elszakadni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 hónapja szakítottunk. Ő dobott ki, azzal, hogy már nem olyan mint régen és sok a problémánk. Később kiderült, hogy egy másik pasi volt a dologban. 1 hete összefutottunk hazafelé, akkor hirtelen ötletből fakadóan átjött hozzám és lefeküdt velem. Sírt is hogy újra akarja kezdeni, engem szeret csak stb. Megbeszéltük, hogy hétvégén akkor átmegyek hozzá és beszélünk mi lesz (még egy randimat is lemondtam miatta) Erre ő az utolsó pillanatban közölte, hogy nem fog ráérni. Másnap felhívott, hogy bocsi a tegnapiért de ma jó lenne. Viszont rákérdeztem és nem tudta letagadni, hogy azért mondta le, mert egy másik pasi ment át hozzá (gondolom le is feküdtek) Mondtam, hogy nem akarok ezek után tőle semmit, viszont most meg írogat nekem e-mail-eket, hogy nem tud nélkülem élni. Nem vagyok egy pszichológus, azért kérdezném....ezt miért csinálhatja?

2013. márc. 11. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért csinálja veled, mert megteheti.

Tud hatni rád és játszani az érzelmeiddel.

Ha nem bujtál volna te is rögtõn ágyba vele, hanem tartózkodó maradtál volna, akkor most nem irogatna neked. El kellene neked is és neki is döntenie, hogy együtt maradtok, vagy csak alkalmi kapcsolatatot akartok egymással. Arról nem is beszélve, hogy akikkel jártok is megcsaljátok õket.

2013. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs ló, jó a szamár is szitu! Ebben a helyzetben sajnos Te vagy a szamár! Amint úgy érzi, hogy a másik pasival rendben lesz, leráz téged, de ha az ürge le se szarja, akkor sírva megy hozzád! Hagyd a francba, ilyennel hosszú távra nem érdemes tervezni... de még rövidre se...
2013. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egész nőci felejtős.
2013. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!