Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakított a barátnőm azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakított a barátnőm azzal az indokkal,hogy nem áll készen egy kapcsolatra,de szeret,akkor van rá esély,hogy fog még keresni?

Figyelt kérdés
Elég rövidke kapcsolat volt,de annyira jól indult minden,de úgy vettem észre az első együttlét,alvás után kezdődött az egész. Végül sírva szakított,hogy szeret és sosem találna ilyet,mint én és mindig is ilyet keresett. De most nem áll készen kapcsolatra,mert magával akar foglalkozni stb stb. Szerintetek ilyenkor mit tudok tenni? Nekem nagyon hiányzik,de úgy érzem gáz lenne írni neki. 4 napja történt a szakítás. Inkább ne mutassam magam sehol,had gondolkozzon mi lehet velem? Hátha fog még keresni?

2023. aug. 28. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés tesó, részvétem
2023. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mese.

Nem szeret. Ennyi.

2023. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Kamu, csak így akar nem megbántani. Lépj túl keress más nőt.
2023. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Azért sírt, mert rossz színben tűnt fel, és sokan nem tudják vállalni, kezelni. hogy ők a "rosszak" más szemében, mert megbántják őket, ezért mondott mindenféle jó dolgot. A "nem áll készen a kapcsolatra" annyit tesz, hogy jól érezte magát veled, de véletlenül se olyan jól, hogy ne legyen neki teher a veled való további ismerkedés, és esze ágában se lenne idomulni, vagy korlátozni a saját szabadságát, mert valljuk be: nélküled sokkal jobb, mint veled.

Szívesen.

2023. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet az elozo hozzaszoloknak van igaza, de nem kell feltetlenul rosszat gondolni. Lehet nem rég lett egyedülálló és nem tudta meg feldolgozni az esemenyeket, vagy csak kis egyedüllétre van szüksége.

Attól megkedvelhetett Téged, de ha nincs meg az az érzés hogy igen szeretnék hozzád tartozni azzal nem tud mit csinálni.

Nekem egy barátnőm volt így. Mindent beleadott a kapcsolatba (talán kicsit már túl sok is lehetett), a srác meg is mondta hogy ennyit még senkitől nem kapott, de nem érzi azt amit kellene.

Szerintem korrekt ha valaki tudatja a másikkal minthogy frusztrált legyen a kapcsolatban és téged is belerántson.

Ha nagyon szeretnéd megkérdezheted hogy van, de ne éld bele magad lehetőleg :)

2023. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3-4 hónapja lett vége az előző kapcsolatának. Csak nem tudom felfogni,mert tényleg látszott rajta,hogy szeret,hogy tudott ilyen hirtelen így dönteni. Megmondom őszintén,hogy annyira magam alatt voltam írtam neki,hogy nagyon hiányzik és nem bírom. Aztán leléptem,ő megijedt és hívta a haverom sírva,hogy aggódik. Utána beszéltünk pár szót,könyörgött ne csináljak hülyeséget és próbáljam meg magam jól érezni egyedül. De azt már nem olvastam el,azóta sem írt meg vagyok-e még. Pedig bízok benne hátha egyszer fog keresni.
2023. szept. 2. 10:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit csináljak? Tudom az a legkönnyebb válasz,hogy felejtsem el,de nem megy. Esetleg ha picit “eltűnök”,nem mutatkozom,akkor van rá esély hogy eszébe jutok mi lehet velem és keres?
2023. szept. 2. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!