Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy normális észjárású felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális észjárású felnőtt férfinek mi lehet a véleménye az alábbi "kapcsolatról"?? (Bővebb kifejtésem lentebb)

Figyelt kérdés

Nagyjából a történet.

26éves férfi vagyok.

Az ex csajom akiről most szó van 25éves.

16évesen voltam mikor megismertem őt.

4évig tartó kapcsolat után született egy közös kisbabánt.

A gyermek születése után 2évvel később szétmentünk, miszerint,ki ki járja tovább a saját maga útját!(veszekedés viták nélkül és persze meg lett akkor beszélve, hogy a gyermek ne érezzen ebből lehetőleg semmit!)

Most eltelt újabb 4év szakitásunk óta.(közben is megpróbáltuk de nem maradt velem kapcsolatban mert nem ment neki túl kevés voltam és másokra vágyott utólag saját elmondása szerint)

Mint kiderült a gyermekem anyja külön albérlettel együtt prostituált volt évekig.

NEM ANYAGI SZŰKÖLKÖDÉS MIATT!!!

Pusztán vágy, kaland véget.

Konkrétan ott tart hogy velem nem tud úgy meg jelenni utcán, hogy ne jöjjön velünk szembe egy olyan tag akivel ne lett volna együtt.

Most 1-2hónapja újra elkezdtünk beszélgetni irásban úgy komolyabban egymásról.

Mindig mind ketten azt éreztük amit másban soha nem találtunk meg!Ez bennem erősebben is létezik sajnos mint benne.

A problémám az az, hogy mindenhol megismerik, felismerik. Fáj hogy hallom amiket másik mondanak vagy rewgálnak ha vele vagyok együtt és a közös gyermekünkel!

Saját elmondása szerint nagyon erősen ninfó mániás.

Ha össze is jönnénk újból szerintem 1-2hónapnál tovább nem tartana.

Kérdésem. Ha szerelmes vagyok belé.

Ha annyira tetszik nekem mint előtte és utána a mai napig egy nő sem akkor mitévő legyek?

Ha csak meglátom gyorsabban dobban a szivem.

Állandóan rá gondolok ha nem vagyok melette.

De ha melette vagyok üresnek érzem magam és kevésnek.

Egy férfi mit lépne?


2023. máj. 21. 18:25
A kérdező szavazást indított:
Csajoz, ismerkedj és hagyd őt mert nem fog változni.
Szerezd meg őt és alázkodj meg minden tette és más reakciója előtt férfiként
17 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki pótolható...
2023. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy rajongsz érte, és ilyenkor az embert teljesen úgy érzi, hogy más nővel nem lenne meg ugyanez. De, sőt sokkal jobban működne. Totál különböztök. Valójában nem te vagy kevés hozzá, hanem ő hozzád. Szerelmes másba is lehetsz ugyanígy, vagy még jobban, mert ott átéled, hogy az illető normális, és teljesen elfogadjátok egymást.


Üresnek szerintem azért érzed magad mellette, mert (bocs hogy ezt mondom) túlságosan imádod a csajt, és az az impulzus tetszik, amit sugároz, amivel elbűvöl - nemcsak téged, hanem bárkit.

Azt kellene tudatosítani, hogy ez egy blöff, ezzel vezet másokat is az orránál fogva.


Jobban járnál egy olyan kapcsolattal, ahol nem te futnál a másik után, és próbálnál hozzá igazodni, a másikért egyoldalúan rajongani. Ez a csaj nem kicsit problémás, és te egy érzés miatt képes lennél vele ezt a hullámvasutat bevállalni. Ez elvben szép dolog, csak ez a lány kihasznál, és a külsejével manipulál egyoldalúan. De neked egy olyan kellene, akire lehet számítani, és tervezni, nem pedig egy ilyen szeszélyes, impulzív valaki.

2023. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincs sok értelme, hogy ő félremenne simán bármikor.
2023. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2-es nagyon jól átlátod.

Azt kell mondjam, még én magam is komolyan mondom elgondolkodtam és vagy 3x elolvastam mióta le irtad!

2023. máj. 21. 18:52
 5/12 A kérdező kommentje:

3-as.

Ideje bizony azt állitja,hogy nincs kapcsolata senkivel.

Normális életet él és a múltat nem változtatja meg.

De nem hagyja hogy befolyásolja a jövőjét!

Mint emlitettem a teste az alakja és sajnos mindenéhez vonzódom.

Szóval igy is űgy is megcsalna vagy félre fobna mint egy darab rongyyot?!

2023. máj. 21. 18:57
 6/12 anonim ***** válasza:
4: Igen. Átmentem hasonlón, részben tapasztalatból írtam. Nem akartam kioktató lenni, nyilván sokmindent nem lehet tudni így ismeretlenül. Viszont a sztoridban sok minden ismerős volt.
2023. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Kizárt dolog. Soha nem akarnék semmit olyantól, akivel egyszer már befejeztük.


30f

2023. máj. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Felnőtt érett férfi már réges régen túllépett volna…

Vagy ha nem, akkor meg nem picsogna, hanem beleállna…

Zavar ha megismerik utcán, költözzetek egy másik városba.

2023. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tini szerelem.. a nok tobbsege megvaltozik , mas fajta ferfira vagyik .
2023. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azonosak az azonosat vonzzák, ti is ilyenek vagytok energetikailag, vagyis fizikailag vagytok vonzóak egymáshoz, és függőségben vagytok te iránta, ő pedig a mint tudjuk mi iránt.. párdon, de nem fog tetszeni, testileg passzoltok és kihasználjátok egymást. Ez egy rövid ideig tartó boldogság, mármint a testiség, ezért érzed az ürességet is..

Lépni: mindenképpen megprobálnék a helyedben tovább látni az érzelmeimen és azokat uralni.

Mindaddig amig az érzelmek/vágyak uralkodnak rajtad addig csak másnak leszel a „bábuja” és nem önmagad irányitod. Ennek a kapcsolatnak hosszú távon sajnos addig nincs jövője ameddig a függőség mindkét félnél fennáll.

2023. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!