Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor leszek rajta teljesen tul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek rajta teljesen tul?

Figyelt kérdés
Egy nagyon toxikus exrol lenne szo... Talan meg valoban szeretett is, de keptelen volt neha kifejezni. Nagyon sok jo pillanatom volt vele, de mindig is tudtam hogy nem o az igazi, es hogy barmikor vege lehet... Aztan megcsalt... Kulturaltan megbeszeltuk, hogy akkor ennek itt a vege... Ez 1 honapja volt, neha azt erzem hogy nem erdekel, neha nem is gondolok ra. De vannak napok amikor eszembe jutnak a szep pillanataink es olyan szomoru leszek... Egyebkent o meg megprobalta hogy "maradjuk baratok", meg irogatott... Letiltottam, mert teljesen jol tudom, hogy sosem fog megvaltozni es ha az eszemre hallgatok, nem jonnek vele ujra ossze.. 21L
2023. szept. 3. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem 1 hónap alatt leszel túl.rajta. adj időt magadnak.
2023. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Minimum 6 hónap, ha tovább tart pszichológiai tanácsadás nem ártana.
2023. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ne a jó pillanatokat elevenítsd fel, hanem a rosszakat.
2023. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem 2 hónapja dobott ki, és nagyon megviselte.

Terled el a figyelmet az segít.

Ha kell további tanács írj.

2023. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
még 4 hónap kb.
2023. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy tulajdonképpen miért tiltottad le? Meg miért tetted idézőjelbe, hogy "maradjunk barátok"? Meg miért gondolod, hogy újra össze akarna veled jönni, ha kölcsönös megegyezéssel váltatok el?


Nem inkább arról van szó, hogy Ő túl van rajtad, te meg nem, és félsz tőle, hogy neked érzelmileg nehéz lenne barátoknak maradni, meg féltékeny volnál, ha ő mondjuk összejönne valakivel?

2023. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Foglald el magadat valamiféle hasznos dologgal! Keressél magadnak egy uj Szerelmet!
2023. szept. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!