Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én már sosem leszek kapcsolatk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már sosem leszek kapcsolatképes! Hogyan fogadjam el teljesen? - és hogyan fogadtassam el a környezetemmel, hogy ne zaklassanak folyton?

Figyelt kérdés

Sok,összetett probléma van a háttérben.Igaziból egy jó pszichiáter lehet,hogy helyre tudna tenni és lenne újra normális életem.(...) de nem akarom.A jövőmre akarok koncentrálni,kapcsolat nélkül.Néha még azonban megesik,hogy hiányérzet van bennem és elszomorodok.Illetve,az ismerősök folyton zaklatnak ezzel,mert fiatalon... így - úgy! blabla! stb.


Valaki tudna erre megoldást!A dokin és a(szedj valami gyógyszert) elmés válaszon.


Köszi előre is!



2017. jan. 2. 23:38
 1/5 A kérdező kommentje:
*kívűl.
2017. jan. 2. 23:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Férfi vagy nő? Mi miatt döntöttél így? Egyébként a környezeted idővel el fogja fogadni, nálam is megértették :)
2017. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, de akik közel állnak hozzád, egy idő után meg fogják érteni. Amúgy nagyon nem mindegy, hogy mi ennek az oka, pl. korábbi csalódások, vagy semmi előzménye nincs, csak egész egyszerűen nem vágysz társra(?). Vannak olyanok, akik próbálkoznak nálad, akik össze akarnak jönni veled?
2017. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A közeli hozzátartozók piszkálódása idővel eltűnik, a távolabbiakkal nem kötelező tartani a kapcsolatot.
2017. jan. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy idő után eltűnik piszkálódás. Megszokják, hogy Te ilyen van. Legyél türelmes.
2017. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!