Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet a legkönnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a legkönnyebben lezárni egy 7 éves kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok

7 és fél éve vagyunk együtt, viszont most van az hogy elegem lett.

Folyamatosan degradál engem, köcsög és bunkózik velem, és ő kijelentette hogy mégis csak szórakozni szeretne még mert fiatal.Mindig engem hord le mindennek, a legcsúnyább és a legdagadtabb nő vagyok aki még mellette idióta is és hülye.

Van egy 3 éves kisfiúnk, érte sem képes semmire, nincs is itthon folyamatosan megy, szórakozik, buli stb.

Már hetek óta csak bőgök éjszaka mint egy kisgyerek, irodában dolgozom fontos, hivatalos szerződésekkel, de egyszerűen nem bírok oda figyelni sem.

Úgy döntöttem hogy megmondom neki hogy nekem ez így nem megy tovább és menjünk külön utakon.

Viszont ő a mindenem.

6 évig konkrétan egymás legjobb barátai is lettünk, mindent ketten, egymással oldottuk meg és bele sem tudok gondolni hogy milyen lehet nélküle.az utóbbi 1-másfél év ami nagyon megromlott és semmit nem tesz érte. Mellé társulnak még a szülei is akik folyamatosan uszítják ellenünk őt.

Van erre valami praktika hogy hogyan lehet ezen leg gyorsabban és egyszerűbben túl lenni? Nagyon lelkis vagyok, egy igazi ragaszkodó és szerelmes típus. Aki segít, nagyon szépen köszönöm neki,nagyon kétségbe vagyok esve😔


2023. szept. 5. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hiába ő a mindened, ha te neki egy senki vagy. Szinte biztos, hogy megcsal téged és alig várja, hogy megszabaduljon tőled, lehet pontosan azért hord el aminek csak lehet, hogy hagyd el, vagy csak vár arra ki fogja őt elviselni, kivel lesz kölcsönös szerelem és azonnal dobni fog téged gyerekestül.


Az a legrosszabb az egészben, hogy a gyereked érzékeli a feszült helyzetet, érzi, hogy szomorú vagy,hallja, hogy nem felhőtlen a légkör hiszen el vagy hordva és mégcsak vele se foglalkozik.


Te meg őt nézed, hogy a mindened, holott a gyermeked illene ilyen szóval illetni!


Most te anya vagy, vagy törlőrongy kérdező? ^^

2023. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyenbe hogy lehet szerelmesnek lenni? Nem tudnék szeretni olyat aki rosszul bánik velem. Jó, tudom, ez én vagyok, nem vagyunk egyformák. De én kihajítanám a fenébe az ilyet. Anyaként meg pláne. A gyerek ne ebben a szemét, bántalmazó közegben nőjön fel.
2023. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, ne nézz vissza, mert az a múlt, a jelenben lehet egyenesen gyűlöl.
2023. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első kommentelő, igen igazad van. Rosszul fejeztem ki magam, természetesen a gyermekem mindennél fontosabb pont talán ő az aki miatt meg kell hoznom ezt a döntést.

Ma hoztam haza az oviból, szegény reggel hallotta a balhét, és haza felé csak azt mondta hogy anya bánt apa..

A szívem megszakad érte és ebben én is felelős vagyok.


Köszönöm a többi kommentelőnek is, félek ettől de muszáj meglépnem ezt.

Tegnap mondtam neki hogy pakolja a cuccait és menjen, cuccait nem vitte de ma eltűnt, gondolom 2 nap múlva majd jön mint ha semmi sem történt volna.


Nekem meg nagyon nehéz megállni hogy ne keressem, ne hívjam

2023. szept. 5. 20:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen, korrekten, ahogy itt is leírtad. Ez már bőven elég.
2023. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem megy talpra állni, akkor tenni fog róla hogy menjen.

A degradálást, bunkózást majd feltekeri még jobban.

Majd ő segít neked ilyen formában hogy lan legyél önálló.

2023. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd meg míg bepakol, te gyomoszold össze a cuccait és tedd az ajtó elé, zárcsere és ha pattog rendőrséget hívsz rá. Ügyvédnél megérdeklődni mennyit köteles fizetni gyerektartást, mennyire van szükséged és mennyiszer mikor látogathatja,ha akarja, bár nem úgy tűnik, mint aki szeretné...
2023. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is éppen válunk, hasonló okokból.

Úgy lehet túlélni, hogy ha egyszer eldöntötted, hogy vége, akkor nem engeded vissza. A csiki-csuki a legrosszabb, neked és a gyereknek is. Idő kell, hogy feldolgozd és túllépj rajta. Utána jobb lesz. Ne várd, hogy egyszer olyan lesz megint, mint az elején. Én itt rontottam el, éveim mentek el a reménykedésre. De csak rosszabb lett. Az a tanulság, hogy nem szabad halogatni a válást.

2023. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Megint egy rossz kapcsolatba született gyerek, bravó! Hülyeség, asszony a neved...
2023. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9:

Azzal persze semmi gond, ahogy a férfi viselkedik. Hisz ő megteheti, hogy eldobja a gyerekét, nem kockáztat semmit. A nő a hülye, mert ő vállalja a felelősséget.

2023. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!