Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt baratnöm akivel szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt baratnöm akivel szakitottunk, megfigyeltem ha fellépek messengere, ő azonnal lelép, kb 10-20perc elteltével visszalép, jol gondolom hogy ezzel engem tesztel? Hogy ha én is lelépek akkor ugy gondolja hogy csak miatta léptem fel?

Figyelt kérdés
Ja és van mikor napi 3x beállitja hogy ne látszodjon mikor elérhető. Szerintetek ez az én hülyeségem, vagy van benne valami? És mi lehet a célja ezzel? Mert tudom hogy csak ram irányulhat ez a dolog annyira ismerem.
2023. szept. 5. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja, hogy tudd, hogy fenn van ott, hogy véletlenül se írj rá!
2023. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudja hogy nem fogok, de akor sem ertem mi ez a játszma, kicsit gyerekes, nekem ez ugy jön le mintha kukkolna.
2023. szept. 5. 22:43
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha nem akarná akkor folyton nem elérhetöbe lenne szerintem
2023. szept. 5. 22:45
 4/17 anonim ***** válasza:
Tiltsd le és kész.
2023. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Valaki mással csetelget, te meg belelatsz mindenféléket.
2023. szept. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Sztm brmsg az egész. A messemger meg össze vissza mutat mindent. Ne képzelj bele sokat.
2023. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Ez azt jelenti, hogy még mindig őt figyeled. O kétlem, hogy ilyen hülyeségnek foglalkozna.
2023. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy honnan tudod percre pontosan, hogy mikor van fent? Szerintem ő csak random be-belép, hogy válaszoljon az üzeneteire, te viszont ezek szerint minden lépését figyeled, ha ennyire tisztában vagy a rutinjával.
2023. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez azota van mióta szakitottunk, az elott kozel sem. Volt fent ennyit, és sosem csinálta ezt, kb a 10.alkalommal feltunt hogy mindig eltünik mikor fellepek és utána megint fellép, mivel elöl van akaratlanul is észrevettem.
2023. szept. 5. 23:27
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azelőtt nem lepegetett be ennyit, de azóta megismert egy másik csávót és azzal csetelget. Nekem ez kicsit hihetőbb.
2023. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!