Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elsősorban nőkhöz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nőkhöz szól a kérdésem. Ha vissza akarnátok kapni a volt pasitok milyen lépéseket várnátok tőle?

Figyelt kérdés
Mármint hogy mit tegyen meg a férfi, udvarlás stb.
2023. szept. 8. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Én ebben az esetben először is egy olyan beszélgetésre vágynék, melynek során teljesen őszintén, tabuk nélkül tudnánk beszélni az érzelmeinkről. Ameddig ez meg nem valósul, addig csinálhat bármit, hozhat virágot, elvihet nyaralni, ezek nem számítanának...ha viszont érzem azt, hogy szeretne megnyílni, és a korábban felmerülő problémákra valós megoldást keresni, az már egy jó kiindulási alap.
2023. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ki akarná vissza kapni? Mert én nem. Nem véletlenül lett vége. De hagyjuk is...
2023. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem kéne vkit visszakapni akkor nekem kéne tenni vkiért. Nekem logikátlan a kérdés
2023. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Mi ment félre, és mi változna? Egyáltalán lehet-e ezen változtatni?



Ez a fő kérdés.



Pl ha elemi ellentétek vannak, azt tök felesleges erőltetni. Pl ha egyik akar gyereket, a másik nem, ez nem lesz összeférhető, vagy van, vagy nincs, kompromisszum nincs.


De pl ha az egyik városban élne, a másik kertet meg tyúkokat akar, azt azért valahogy össze lehet hozni.



Lehet a dolog érzelmi is, pl ha megcsalás volt. Mi arra a garancia, hogy ez után még tud bízni, meg egy ilyet elfelejteni? Én pl már biztos nem mennék vissza.

2023. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te akarod visszakapni, akkor miért tőle vársz lépéseket?
2023. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Ha ő akar engem visszakapni, akkor vegyen nekem egy pónit.

Ha én akarnám őt, akkor vennék neki egy tálca sört.

2023. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az van lépéskényszerben ebben a szituációban aki vissza akarja kapni az exét? Miért az ex lépne, mikor neki nincs ilyen igénye?
2023. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az is,aki vissza akarná kapni és az is,aki vissza akar menni, szóval mindkettő gerinctelen és gyáva.

Semmi nem azért ér véget,hogy aztán újrakezdjék.Bárki is szakított,vagy akár közösen tették,de vége és annyi.

Nem értem,miért nem tudják ezt nagyon sokan elviselni, tudomásul venni.

Valahol nálam ott kezdődik a felnőttség,hogy egy döntésért felelősséget kell vállalni,és ahhoz tartani magát mindkét félnek.Lett volna alkalom két exemet is visszafogadni,mert ők szerettek volna visszajönni,visszakéredzkedve, hogy hátha újra...Szó sem lehetett róla,még akkor is,ha az egyiknél nehezen mondtam ezt ki. Mindkettő utána ugyanazt mondta nekem, tisztelnek azért,mert tartom magam az álláspontomhoz.

Munkahelyre sem mennék vissza, mert az sem jó.Nemhogy egy kapcsolat.

Újrakezdve eleve kompromisszumok vannak már, színészkedés,megalkuvás. Ideig -óráig működne csak. Két olyan párt is ismerek, akik hosszú évekig alkottak párt.Válás,szakítás lett, de újrakezdték.Most nemhogy rosszabb lett,hanem gyűlölet van egymás iránt,hatványozottan jöttek ki a problémák.Szex- szel pedig nem lehet megoldani,elsimítani semmit.

2023. szept. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Udvarlás. Hívd el találkozni, randizzatok. Csináljatok közös programokat.
2023. szept. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!