Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátnőm de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm de jóban maradtunk,a múltkor találkoztunk ölelés puszi után megtörtént a csók mert láttam rajta hogy adja a jeleket, tapogatott, végül úgy tett mintha ezt nem is akarta volna, pedig belül vágyik ra. Vélemény? Szerelmes?

Figyelt kérdés
Szeretjuk egymást,szakitas után abban egyeztünk meg hogy jóban maradunk. De most hogy kicsit távolabb kerültünk egymástól nincs kontakt, úgy érzem közeledik felém, és érdeklődik hogy nincs-e kiszemeltem, sokat bókol. De aztan a vegen mindig úgy tesz mintha ő nem akarna semmit.
2023. szept. 12. 12:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de én ezt a kérdést nem teljesen értem. Milyen jeleket ad? Meg milyen közeledés?
2023. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak játszik Veled és tetszik az egójanak, hogy még mindig tepersz utána. Csak nehogy hamarosan más ölében lásd!
2023. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Persze hogy vagyik ra, gyors lepippantasra
2023. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Akkor is ezt csinálják a csajok, ha nekik már van új, de nem akarják közölni amíg neked nincs senkid
2023. szept. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Szeretjuk egymást"

Ez nem igaz, ha az egyik fél szakított.

Akkor meg ne engedd neki, hogy tapogasson.

2023. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És az nem lehet, hogy te akarod látni ezeket a jeleket?:D
2023. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egoboost-ra használ, tetszik neki, hogy még mindig kivált belőled érzelmeket.
2023. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta szeret és kötődik hozzám,
2023. szept. 12. 16:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
És Te ezt elhiszed Neki? Gondolom bocsánatot nem kért és nem mondta el mit érez, és mit szeretne. Azért csinálja ezt mert szeret Téged! Csak légy szíves gondolkodj egy kicsit!
2023. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Aha, szeret. És akkor miért szakított veled?
2023. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!