Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfiak hogy teszik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hogy teszik ilyen könnyen túl magukat egy hosszú párkapcsolaton?

Figyelt kérdés
Adott egy hat éves párkapcsolat, annak nagyon hirtelen vége lett, elvileg mindkét félnek fáj, mégis szakítás után egy héttel már új párkapcsolata van a férfinak. Ilyen és ehhez hasonló szituációkról folyton hallok nőktől (tudom, hogy fordítva is megesik). Így próbálják meg feldolgozni/meggyászolni, vagy csak tényleg ennyire nem jelentett semmit az egész számukra? Tisztelet a kivételnek.
2023. szept. 13. 19:25
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem a párkapcsolaton, hanem a szakításon :D
2023. szept. 13. 19:26
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
Nekik a nő személye nem számít, csak a punci.
2023. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
Tehát nőktől hallod, hogy férfiak hogy teszik túl magukat dolgokon? Mesélj még :D
2023. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Kitana. ***** válasza:
76%
Nem nemfüggő, én 2 hónap alatt túltettem magamat egy 8 éves kapcsolaton, pedig nem is én kezdeményeztem a szakítást és viszonylag hirtelen ért.
2023. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Kitana. ***** válasza:
92%
Ja, de amúgy egy héttel szakítás után nem hiszem, hogy komoly kapcsolata lenne, hacsak nem régóta ismeri a csajt és bejött neki, ez esetben ezért tette túl magát hamar gondolom, mert már a kapcsolat alatt is róla fantáziált vagy volt is valami, egyéb esetben maximum szexkapcsolata lehet ilyen rövid idő alatt, szexelni meg van aki tud bánatosan is :D
2023. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló, nem. Nőktől rengeteg olyat hallok, hogy vége a hosszú kapcsolatának, a másik fél pedig szakítás után pikk-pakk benne is van már egy másikban. A kérdésem pedig arra irányult, hogy mi lehet ennek az oka.
2023. szept. 13. 19:42
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani. Én exemen 1 év alatt tettem túl magam
2023. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Jellemzően sehogy, ha velük szakítanak. Őszintén szólva, több megtört férfit láttam szakítás után, mint nőt. Valahogy a nők voltak általában már 1-2 hét múlva más ágyában és valahogy mindig a nőknek lett előbb kapcsolatuk is.


Most ne vegyük azt, amikor már eleve nem is volt a kapcsolatban semmi. Akkor mindkét nemből ugyanúgy könnyen lezárja az, aki kilép.

2023. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem egészséges.

Személyiségzavaros.

Úgy tudod kiszúrni, ha legalább 2 éve egyedül élő férfit választasz.

Majd kitapasztalod.

Szóval ez egy komoly red flag.

2023. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%
#9: Mi vaaan? Ha egy férfi 2 éve egyedülálló, az red flag? A kapcsolatfüggők jobbak?
2023. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!