Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 hónapja ért véget az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja ért véget az első komoly parkapcsolatom 2,5 év az óta nem érzem magam az igazinak. És persze tudom hogy ido idő és ez ugyan úgy igaz a szakításra mint a halálra amit egy idő után el fogad az ember megtanul együtt élni a fájdalommal..?

Figyelt kérdés
Szamomra az a nehéz hogy meg mindig nem hiszem el és nem tudom elfogadni hogy vége . Habár június végén kezdődött el a szakítás egy szünettel és július közepén szakítottunk végül 6 heten át folyamatosan beszéltünk szóval 13 napja mondta ki a végleges nemet . Amióta szét mentünk egyszerűen nem tudom helyen kezelni vagyis nem tudok hogy hogyan kellene ezt helyen kezelni. Mintha lelkileg teljesen mást akarnék mint testileg . Voltak rövid kapcsolataim szórakozó helyeken de mikor valami olyanra került volna a sor amit az előtt csak a volt barátommal csináltam egyből bogni kezdtem . Pedig aránylag keveset tudtam sírni e miatt . A lelkem és a testem egyáltalán nincs összhangban egymással . Hogy ne érezzem magam szarul sokat bulizok és iszok de hosszú távon ezt sem lehet csinálni hiszen nem old meg semmit . Ráadásul most kezdődött el az egyetem és mivel egy nagyon jó szakon vagyok ezért mindenki azt várja tőlem hogy legyek nagyon boldog és elegedett de egyre nehezebb tartani a látszatát hogy minden rendben van mert nem vagyok boldog egyáltalán nem. Az ország egyik legjobb egyeteme, az alkohol , más sracok, barátok semmi nem tesz boldoggá. Egy szemétnek érzem magam. A szakítás ráadásul az én hibam volt mert a saját lelki gondjaim miatt (egy haláleset a családban) nem tudtam elég jó lenni hozza . Semmi mást nem szeretnek csak őt de ő már nem érez irántam és ezt meg kell hogy értsem. De muszaj tennem valamit hogy jobb legyen mert így az egyetemet sem fogom tudni csinálni . Egyszerűen csak a padlón vagyok. Nem tudom mi segíthetne . Ha bárkinek van valamilyen tanácsa nagyon szépen kérem hogy ne tartsa magaban . A válaszokat előre is Koszonom .

2023. szept. 14. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Le kell zarni. Az uj eleted nem tud elkezdodni, amig a regit le nem zarod. Az onmagad hibaztatasa sem visz elorebb. Mivel eleg regota tart, ezt mar korosnak tartja a szakma. Pszichologus kene, mert akkor a lelked kerulne fokuszba, nem pedig a bulizas meg az alkohol. Egyik se gyogyit, pedig neked arra lenne szukseged. Esetleg kereshetsz valami csoportos foglalkozast, vannak gyaszterapias csoportok, amibe ugye nem csak a halal tartozik, hanem a kapcsolat "halala" is. Vagy ha beszelni nem tudsz rola, akkor valami nonverbalis terapia kene.
2023. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es ne haragudj, de te miről beszélsz? 2 hónapja szakítottak ember, ez borzasztó friss még. Még hogy kóros, baszki.
2023. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki valami jó tanács ? Vagy valami ilyesmi?
2023. szept. 14. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobb tanács , hogy hagyj magadnak időt. Sokan vagyunk így, nagyon sokan élnek meg fájdalmas szakítást, nem vagy egyedül és hidd el teljesen normálisan reagálsz. Az egyetemet ha szereted ne engedd el, csináld tovább, mellette csináld a kis dolgaid amit szeretnél. Lejtő után jön az emelkedő, türelmesnek lenni ebben a helyzetben nehéz, de jobban megismered magad, ha majd újra lesz valakid a tapasztalataid alapján jobban fogsz cselekedni. Ne egy másik személyben keresd a boldogságot, látod most is magadra számíthatsz,magadnak legyél a legfontosabb. Nagyon jó, mikor az ember megtalálja a párját, de abban is nagy munka van, hogy fenttartsa. Ez most egy ilyen időszakod, jöjj rendbe lelkileg és merd megélni a rosszabb pillanatokat is.
2023. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Őszintén probalkozom . Jobban lenni . Csak annyira fura hogy a fizikális és a lelki én gyakorlatilag 2 külön ember
2023. szept. 14. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!