Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás egy elhúzódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás egy elhúzódott veszekedés miatt. Komoly lehet?

Figyelt kérdés
A barátomat 2 éve ismerem. Pár hónap beszélgetés után össze is jöttünk és én egyre jobban beleszerettem. Nagyon jól érezzük magunkat együtt. Tavaly előtt nyáron szakított velem mert későbbi elmondása szerint egyszerűen nem tudott velem kommunikálni. Ez valóban így volt. Pár hónap különlét után újra megtaláltuk az utat egymáshoz és boldog voltam hogy újra az életem része. A mostani szakítás egy felhevült veszekedés eredménye volt. Sajnos nem vettem észre, hogy mennyi terhet tettem rá az elmúlt hónapokban. A családi hátterem és egyéb lelki problémák ezt nagyban befolyásolták. Eddig sosem kértem segítséget hozzá értő embertől, így ez sajnálatosan a kapcsolaton csapódott le, pedig mindennél fontosabb volt nekem. Ezen kívül a kapcsolattal minden rendben volt. Vannak önértékelési problémáim és sokszor nem hittem el a bókokat, de szeretnék változtatni magamon. Tudom hogy kell most a különlét ès lehetősèget ad arra hogy változtassak. Tudom hogy szeret engem, és én is szerelmes vagyok belé. Legutóbb mikor találkoztunk még minden rendben volt. Egyik napról a másikra történt a szakítás. A családjához is közel állok, sok mindent pótoltak számomra. Veletek történt már hogy szerelmesen szakítottatok egy ilyesféle ok miatt? Mennyire lehet ez végleges? Van egy erős megérzésem hogy ennek itt nincs vége. Pozitív vagyok. 18/N

2019. máj. 14. 21:23
 1/3 Fruzs33 ***** válasza:

Mindenkire akkor jön rá a tudat nagy részben,amikor már látja,hogy elveszítette.

Az a lényeg,hogy szedd össze magad lelkileg,légy erős,önismeret,önerősítést gyakorolj,állíts fel egy listát mik azok,amiket el szeretnél érni magadon,haladj az utadon.

Ha készen álltok,akkor peidg újra együtt,vagy épp nem.-rajtatok múlik.-

Sok sikert!

2019. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy képtelen vagyok kiverni azt a fejemből hogy elszakadjunk és azt hogy így emlékezzen rám. Én ŐT szeretem és szeretni is fogom. Őt választom és szeretném boldoggá tenni. Hiszen mégis miért folytanám magamba?
2019. máj. 14. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:

"folytanám"? Mi vagy te? MSZPs?


Amúgy 18 éves vagy. Lesz még jónéhány nagy szerel az életedben.

2019. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!