Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon nehéz a szakítás, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz a szakítás, de muszáj lesz meglépnem, hogy gyűjtsek lelkierőt hozzá?

Figyelt kérdés

Mindig nagyon nehezen ment az elengedés, főleg, hogy mint embert, még most is szeretem...

Váratlanul nem fogja érni, mert vannak gondok mostanában szóval úgymond nem hideg zuhany lesz, korábban már szóba került a szakítás. Csak hát így is nehéz nagyon.



2023. szept. 22. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Es közben pakolsz is?
2023. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Jajj. Szerintem a világ egyik legundorítóbb dolga, amikor a szakító fél előadja a drámát és hogy neki mennyire rossz.

Nem, ha valóban szeretnéd és valóban annyira rossz lenne neked, akkor egyszerűen nem szakítanál, hanem megoldanátok a problémákat.

2023. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

#2-vel egyet értek.


Minden csak bla bla. Ha valóban szeretnétek egymást megoldanátok.

2023. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak problémák, amiket nem lehet megoldani. Vagy épp a másik fél nem hajlandó megoldáson dolgozni. Ilyenkor jobb elmenni. És igen, a szakított félnek is nagyon rossz, ugyan miért lenne blabla?

Kérdező, nagyon nehéz, én megértelek. Ha már átgondoltan, ha úgy érzed, te mindent megtettel, amit lehetett, akkor jobb mihamarabb,mert neked is csak egy életed van.

2023. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

#4: Persze, vannak megoldhatatlan problémák... Csak, valahogy sosem akkor jönnek ezek a mártírkodások.

És nem, általában a szakító félnek különösebben nem rossz. A fejét sem veri csak úgy a falba az ember, hogy betörje a koponyáját, mert rossz. Ha valami annyira rossz, akkor nem csinálja az ember. Tényleg mellébeszélés minden más. Szimplán sokan nem szeretik felvállalni, hogy már nem éreznek úgy, mert akkor ők lennének a rossz szerepben. Pedig sokkal korrektebb és tisztább.


Saját sztori példának: Az exem szakított, tök mondvacsinált indokkal. E mellé, persze jöttek még dolgok, hogy miken kellett volna javítani. Oké, találkozgassunk. Javítottam mindenen, hát peersze, hogy az sem volt okés.

És mindezt előadta nekem és mindenki másnak, hogy neki ez mennyire szörnyű, neki sosem kell többet senki, ő mennyire összetört. Na, hát kb. 1-2 hónap múlva már randizgatott, fél év múlva mással volt. Én 1 év múlva sem tudtam senkivel kezdeni semmit. (És nem azért, mert ne lett volna rám jelentkező, hanem mert engem tényleg megviselt érzelmileg és nem csak előadtam magam.)

2023. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már szakítottam és fájt. Mert a másik nem szeretett, semmibe vett. O nem akart szakítani meg, gondolom kívánta volna, amíg talál mást mellettem, hogy egy percig se kelljen egyedül lenni. Szóval ne okoskodó nekem, nem ismered mindenki eletet!
2023. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2 azért ez nem így működik...
2023. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
#7: Jellemzően de.
2023. szept. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
#8-egyaltalan nem.
2023. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
A szeretet amit érzünk egy szar kapcsolatban az gyakran csak megszokás, csak összekeverjük. Szeretjük azt, amit akko mutatott, amikor összejöttünk, de sokat változott, de mi megszoktuk a jelenlétét, ezért nehéz kidobni. Hidd el ha megléped és eltelik egy kis idő örülni fogsz és sajnálni fogod azokat a napokat amikor csak agyaltál és még nem tetted meg :D Gondolj erre.
2023. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!