Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rövid kapcsolat után a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid kapcsolat után a szakítás miatti lélek és szívfájdalom meddig tart?

Figyelt kérdés

Tehát nem mondom azt, hogy bármikor is azt gondoltam hogy ő életem szerelme de most mégis belepusztulok. Azt hittem könnyebb lesz, én zártam le hideg fejjel, egy döntés volt, mert hosszú távon nem működött volna.


Ragaszkodás megvan, intimitás megvolt szép emlékek


Az ok lényegtelen, de ő is ezen a véleményen van. Nehéz neki is.


2023. szept. 21. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

:D:D:D:D

Na!Ez még tőled is durva Kedves Kérdező:)

2023. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Egy idő mulva átfordul a társhiány miatti depibe. Es sokan hiszik ilyenkor is azt hogy az ex miatt van. De nem.nem olyan ember miatt szomoru vki akinek nem kell elhagyja vagy akivel nem lehet semmit, hanem attol hogy nem kompetens palival volt es az nincs.
2023. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Amíg nem jön az új pasi.
2023. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!